Fotograf Praha

Profesionální fotograf Praha  by se vždy měl především snažit o zachycení lidské přirozenosti a respektovat jedinečnost každé lidské bytosti. A to je to co fotografka Jana Stachová přesně dělá. Ze svého portfolia služeb vám může nabídnout například focení portrétůtěhotenské fotografiefocení miminekfocení dětífotokalendář. K lidem přistupuje s přesvědčením a vírou, že hodnoty jako pracovní úspěch, společenské postavení nebo naopak zdánlivý neúspěch nejsou zdaleka tím, co o lidské existenci vypovídá ty podstatné věci.

Stejně jako naše společnost Autosklo Praha má velké zkušenosti v oboru opravy autoskel a výměna čelního skla či lepení prasklin u nás proběhne v naprostém pořádku, tak Jana Stachová má velké zkušenosti jako portrétní fotograf, a proto focení portrétů zvládne velmi kvalitně a v poklidné atmosféře bez stresu .

Fotograf Praha – praxe

Jana Stachová začínala v Amsterdamu jako asistentka u profesionálního fotografa Chrise de Jongha, dokumentárního fotografa holandských novin Der Handelsblatt, který zároveň provozoval portrétní fotoatelier. Po dvou letech práce v této zajímavé destinaci se vrátila do Prahy s tím, že bude profesionálním portrétním fotografem.

Následující dva roky byla asistentkou profesionálního fotografa Tona Stana, kde se dle její slov zlepšila v práci se světlem i s modelem samotným a pochopila tak, jak je podstatné být neustále otevřený podnětům, které k nám přicházejí, a nedržet se za každou cenu předem vytvořených představ.

Po zkušenosti u Tona Stana, kterou pobažuje za velice zajímavou a podmětnou se rozhodla přihlásit se na FAMU, kde studovala fotografii v letech 1996 –1997.

Fotograf Praha od roku 1997

Jelikož coby fotograf Praha měla již dostatek zkušeností, tak se po dvou letech rozhodla ze školy odejít a stát se profesionálním fotografem.

Takže již od roku 1997 pracuje jako profesionální fotograf Praha v oblasti portrétní a dokumentární fotografie.

Spolupracovala s časopisy Cosmopolitan, Xantypa, Betty, Amaro Gendalos, a také s divadly - divadlem Komedie, Divadlem v Celené a studiem Rubín.

Jako asistentka má za sebou spolupráci s profesionálními fotografy Emilem Bratršovským – oblast reklamní a portrétní fotografie, Filipem Šlapalem – oblast architektury, a německou fotografkou Ruth

Fotograf Praha Fotograf Praha 1 Fotograf Praha 2 Fotograf Praha 3 Fotograf Praha 4 Fotograf Praha 5 Fotograf Praha 6 Fotograf Praha 7