Karavany Praha

Karavany Praha
774 071 108
info@karavany-praha.cz


Hájecká 1
273 51, Červený Újezd
Praha-západ, Česká Republika

Pokud si kladete otázku, jak moderním a komfortním způsobem cestovat během nadcházející dovolené, tak odpovědí pro vás může znít – Karavany. Společnost Karavany Praha dlouhodobě působí na trhu a nabízí prvotřídní služby. Zajímáte-li se o obytné vozy, obraťte se na ně. V případě zájmu o pronájem obytného vozu vám veškeré potřebné informace a nabídku šitou přímo vám na míru poskytne jejich půjčovna obytných aut. Rychlé vyřízení rezervací a objednávek je u nich samozřejmostí. Díky online rezervačnímu systému ihned uvidíte, kdy jaký karavan je volný. Po vyřízení nezbytných formalit bude váš obytný vůz připraven na cestu a vy se budete moct vydat na dobrodružnou cestu s rodinou nebo přáteli.

Karavany Praha – trendy

Způsoby trávení volného času a cestování se neustále mění a vyvíjí, nároky cestovatelů se zvyšují. Čím dál oblíbenější se v poslední době stává, že klienti se vydávají na cesty za dobrodružstvím a poznáním atraktivních míst s obytnými karavany nebo využijí obytné vozy.

Takový způsob cestování poskytuje každému téměř neomezený pocit svobody. Cestovatelé si mohou naplánovat svou vlastní cestu dle libosti, své plány může jakkoliv během cesty upravovat dle situace, ale zároveň má zajištěný veškerý komfort, který Vám poskytne půjčovna karavanů Praha.

Vše potřebné mají na dosah ruky. Není potřeba řešit obvyklou otázku dobrodružných cestovatelů – kam složit hlavu. 

Obytné vozy – profesionální přístup

Pořízení takových vozidel může být poměrně nákladné. Existuje řešení pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí podstoupit takovou investici. Proto vám doporučujeme zavedenou firmu, která vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům, kteří jdou s dobou a funguje jako půjčovna karavanů.

V nabídce mají kvalitní a nové karavany. Samotné cestování tímto způsobem v dnešní době je velkou radostí, neboť samotné půjčení karavanu je zcela jednoduché, rychlé a bezstarostné.

Nejen v České republice, ale i v zahraničí existuje neustále se rozšiřující zázemí s kempy pro karavany nebo místa uzpůsobena pro parkování karavanu. Pokud s takovými místy chcete poradit, tak i s tímto dotazem se na půjčovnu karavanů můžete obrátit.

Půjčovna karavanů – pohodlí na cestách

Moderní a pohodlný způsob trávení dovolené s karavany od zmíněné firmy si můžete užít na maximum a bez zbytečných starostí, neboť karavany, kterými disponuje půjčovna karavanů Praha, jsou plně havarijně pojištěny. 

Na cestu se tak můžete vydat v klidu a bez zbytečných komplikací a obav. Další velká výhoda, které mohou klienti využít, spočívá v tom, že karavany jsou uzpůsobeny jak pro provoz v letním, tak i zimním období. Jsou univerzálně vybaveny pro celoroční provoz a nemusíte se proto při plánování dovolené nijak omezovat v závislosti na ročním období. Připomínáme, že většina příslušenství je poskytována zdarma. V zimním období, je také možnost nechat zaparkovat karavan na náměstí ve Strážném.

Půjčovna karavanů – nabídka

Veškeré bližší podrobnosti ohledně aktuální a bezkonkurenční nabídky karavanů vám poskytne přímo v půjčovna karavanů Praha

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Na stránkách společnosti Karavany Praha naleznete veškeré potřebné informace pro pronájem karavanů a pro pronájem obytných vozů

Společně se zapůjčením karavanů nabízí bezplatné zapůjčení následujícího příslušenství:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Za příplatek vám poskytnou i následující příslušenství, které ještě více oživí vaši dovolenou:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50