Lepení prasklin čelního skla

Naše firma se zabývá lepením prasklin čelního skla a lepením jiných autoskel od roku 2000. Pokud sháníte spolehlivou firmu, která disponuje nejenom kvalitou odvedené práce a kvalitou materiálu, ale také řadou nadstandardních služeb poskytovaných při lepení praskliny čelního skla, tak jste se správně obrátily na Autosklo Praha JR.

Lepení praskliny čelního skla provádíme po Praze a okolí do 100km nonstop - dále dle dohody. Naši zákazníci jsou u nás na prvním místě, a proto pro ně máme řadu dalších nadstandardních služeb, kterými se náš servis může pyšnit. Například při hotovostní platbě mohou naši internetoví zákazníci uplatnit slevu 6%. Při provizorní opravě zase získáte slevu 20% na objednané autosklo.

Nabízíme mnohé další slevy a bonusy

Co s prasklinou na vašem drahocenném autě? Jednoduše nám zavoláte a náš servisní technik udělá odborný posudek, jestli se autosklo musí vyměnit, nebo je možno provést lepení praskliny čelního skla. Scelení praskliny čelního skla lze uplatnit zpravidla, pokud prasklina nedosahuje větších rozměrů. Dále lze scelení praskliny čelního skla nebo scelení praskliny jiného autoskla provést v případě, že prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče. Pokud by totiž prasklina bránila řidiči ve výhledu na vozovku a na dění na silnici, jejím scelením by se problém s viditelností neodstranil. Proto tedy nelze lepení praskliny čelního skla provést, zasahuje-li prasklina do zorného pole řidiče. Lepení praskliny čelního skla Scelení autoskel nelze tedy provádět vždy. Je třeba tedy odborná prohlídka našeho specializovaného technika. Technik sdělí, zda je scelení praskliny čelního skla možné nebo zda je scelení praskliny čelního skla nemožné provést. Scelení praskliny čelního skla provádíme u nás v servisu, lze ovšem realizovat i scelení praskliny čelního skla kdekoliv po Praze a okolí do 100km díky našemu mobilnímu autosklo servisu.

Opravy autoskel lepením Jelikož naši klienti potřebují opravy autoskel scelováním v Praze a okolí do 100km ve dne v noci, provádíme proto lepení praskliny čelního skla a jiné opravy autoskel scelováním nonstop. Náš autosklo nonstop servis jistě ocení majitelé vozidel, které by bez okamžité opravy autoskla scelováním čelili například možné krádeži vozidla, nebo jeho součástí (autorádio).

Potřebujete zjistit ceny autoskel přesně na Váš typ a model vozu?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA DO HODINY
Odeslat poptávku
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Opravy autoskel lepením. Jelikož naši klienti potřebují opravy autoskel scelováním v Praze a jejím okolí ve dne v noci, provádíme proto lepení praskliny čelního skla a jiné opravy autoskel scelováním nonstop. Náš autosklo nonstop servis jistě ocení majitelé vozidel, které by bez okamžité opravy autoskla scelováním čelili například možné krádeži vozidla, nebo jeho součástí (autorádio).