Ubytování Krkonoše, Strážné

Pokavaď momentálně řešíte, kam vyrazit na dovolenou, tak bychom vám doporučili boudu Šestidomí. Jestliže jste hledali dovolená Krkonoše, tak právě tato chata pro vás může být odpovědí. Strážné a celé Krkonoše nabízí krásnou přírodu a panoramata a právě proto tato destinace patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější v Čechách a to jak v letní, tak i v zimní sezoně. Krkonoše turistika přitahuje do zdejších končin mnoho návštěvníků z celé republiky a i zahraničí. Zejména ubytování Krkonoše a apartmány v Krkonoších v obci Strážné jsou často rezervované jíž několik týdnů před začátkem sezony.

BOUDA ŠESTIDOMÍ
+420 774 276 237
+420 777 128 805

Strážné 41
543 52 Strážné
Česká Republika

Ubytování Strážné - Krkonoše

Strážné v Krkonoších je skvělá lokalita, kde si může každý plně vychutnat svou dovolenou. Bouda Šestidomí vám nabízí výborné ubytování, možnost volnočasových aktivit a skvělé jídlo. Krkonoše nabízí mnoho možností jak sportovcům, kteří hledají výzvy, tak rodinám s dětmi, kteří mají v plánu klidnou dovolenou s výlety do přírody. Dalším výhodou je, že zde naleznete ubytování o různých kapacitách a kategoriích. Chalupa Strážné (bouda Šestidomí), vám poskytne ubytování jak pro početnou rodinu, partu přátel, tak i pro pár. Za zmínku také stojí, že v nabídce mají také bezbariérový apartmán.

Apartmány Krkonoše - celoroční vyžití 

Dovolená Krkonoše je výbornou volbou jak v letním, tak i v zimním období. Ať už jste spíše na pěší turistiku, cyklistiku, nebo raději dáváte přednost v zimě lyžím či běžkám, tak chalupa ve Strážném je skvělým místem pro vaší dovolenou. Penzion Strážné (Šestidomí) ubytuje návštěvníky v jakoukoliv roční dobu.

Letní dovolená - kola 

Ubytování kola Krkonoše - během letní dovolené mnoho lidí rádo jezdí na kola. Krkonoše vám nabízejí mnoho cyklostezek, které vám nabídnou přenádherná panoramata. Krkonoše kola jsou výbornou aktivitou, kterou lidé rádi podnikají znovu každý rok. Dovolena s dětmi v Krkonoších je také výbornou záležitostí. Krkonoše nabízejí vyžití pro celou rodinu.

Zimní dovolená - Krkonoše apartmány na sjezdovce 

Ubytování lyže Krkonoše - jakmile napadne první sníh, tak všichni příznivci lyžování a jízdy na snowboardu, začínají řešit ubytování v Krkonoších. Tím nejžádanějším se stávají apartmány na sjezdovce v Krkonoších. Strážné vám nabízí mnoho lyžařských škol, kde se naučí jezdit i úplný začátečník. V oblasti Krkonoš jsou pro běžkaře připraveny trasy o délce několika set kilometrů. Trátě jsou zde výborně upravované a to nejen ty běžkařské, ale i ty sjezdové

Ubytování Krkonoše je pro každého

Pokud jste náhodou spíše hledali ubytování Vrchlabí, tak bouda Šestidomí není od Vrchlabí příliš daleko a pokud vás tato bouda oslovila, tak když se zde ubytujete navzdory vašemu původnímu plánu, určitě chybu neuděláte. Většina návštěvníků Krkonoš nepřijíždí na pouhý den a ani bouda Šestidomí takové zájemce neubytovává. Ráda vás však přijme na delší pobyt, takže jestli hledáte ubytování v penzionu v Krkonoších, tak můžete být bez obav. Je jedno zda máte zájem o apartmány s vlastní kuchyní nebo spíše oceníte bezbariérové apartmány v Krkonoších nebo skromné dvojlůžkové pokoje za dobrou cenu. Vše vám bouda Šestidomí nabízí. Ubytování Strážné, které vám doporučujeme, vás určitě nadchne. Na ty, co si během dovolené chtějí odpočinout od vaření, si mohou pochutnat na místních kulinářských specialitách, které nabízí místní restaurace Strážné