Bezpečnostní vchodové dveře do bytu

Chcete vyměnit své staré dveře za nové a bezpečnější? Nebo vás čeká rekonstrukce a chcete kvalitní dveře vyrobené v České republice? Tak to kontaktujte firmu Dveře OK a poptávejte Bezpečnostní vchodové dveře. Profesionálové z této firmy vás zdarma navštíví provedou zaměření doporučí vhodný typ na základě vašich požadavků, sepíší objednávku a v případě, že si vyberete jeden z nejčastěji používaných dekorů, tak u vás bude moci začít montáž v řádu několika dnů. Pokud budete chtít více neobvyklí dekor, tak se dveře objednají přímo vám na míru a do 3 týdnu budou dodány. V nabídce mají kromě bezpečnostních vchodových dveří i protipožární dveře, jednobodové, šestibodové nebo osmibodové. Nově však i více bodové. Také si můžete vybrat komponenty a kování podle vašich představ. Dveře OK vám nabídnou bezpečnostní vchodové dveře v několika protipožárních třídách.

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové
Tel: 601 383 123
e-mail: info@dvere-ok.cz

Pro nové bezpečnostní dveře kontaktujte firmu Dveře OK. Pokud máte problém s autosklem, tak se obraťte na nás -> Autosklo Praha

Proč si vybrat bezpečnostní vchodové dveře od Dveře OK?

  • dostanete bezplatnou konzultaci a sestavení objednávky a to přímo u vašich dveří 
  • dodání objednaných dveří do tří týdnů a jejich montáž proběhne do tří hodin (u vybraných typů)
  • instalace nových dveří do stávajících zárubních 
  • kromě zámkových vložek jsou všechny komponenty vyrobeny v České republice 

Využití vchodových dveří a jejich bezpečnost 

Bezpečnostní dveře mohou mít dva parametry: protipožární a bezpečností. Tyto třídy nebo také typy dveří se mohou kombinovat. To znamená, že si můžete pořídit protipožární bezpečnostní dveře a nebo jen bezpečnostní dveře nebo protipožární dveře. Bezpečnostní vchodové dveře do bytu odradí zloděje už od pohledu, protože oni takový typ dveří velmi dobře poznají a raději si vyberou jiný byt, který není takovými dveřmi zabezpečen. Proto jsou bezpečnostní dveře do bytu, rodinného domu nebo i  do paneláku - bezpečnostní dveře do paneláku doporučovány odborníky. 

Bezpečnostní vchodové dveře - jaké dveře vybrat?

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání vám firma Dveře OK dodá v bezpečnostní třídě RC2 a RC3. Takové bezpečnostní dveře skvěle fungují proti případnému vloupání a velmi ztíží zloději vstup do vašeho domova. Co se rozměrů týče, tak mezi klienty jsou nejvíc žádané vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80. V případě potřeby vám firma nechá vyrobit dveře přímo na míru a doba dodání bude do 3 týdnu.

Bezpečnostní vchodové dveře protipožární

Bezpečnostní vchodové protipožární dveře spojují bezpečností prvky jak proti vloupání, tak proti požáru. Protipožární dveře  mají kouřotěsný a protipožární úzávěr. Dále je jejich součástí těsná ocelová zárubeň. Splňují požadavky na klasifikaci EI, EW 30 DP3. 

Protipožární dveře odolají plamenům i kouři 30 minut. Kvalitu zajišťují i certifikáty normy ISO 9001 a certifikáty akreditovaných zkušeben.