Autoskla NONSTOP služba Praha

V rámci NONSTOP SLUŽBY Vám Autosklo Praha JR poskytnou rychlou opravu Vašeho vozidla např. po jeho vykradení, kdy Vám na vozidle bylo rozbito boční či zadní sklo a Váš vůz tak zůstal bez další ochrany otevřen a nezajištěn na ulici.

Dále Vám prostřednictvím NONSTOP SLUŽBY zajistíme výměnu čelního skla Vašeho vozidla, nehledě na fakt zda jej potřebujete vyměnit na poslední chvíli z důvodu plánované zahraniční cesty nebo jen proto, že Vám poškozené čelní sklo na Vašem vozidle znepříjemňuje život. Oprava autoskla proběhne v případě zájmu a počkání.

Potřebujete zjistit ceny autoskel přesně na Váš typ a model vozu?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA DO HODINY
Odeslat poptávku
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Pro využití NONSTOP SLUŽBY je nutné, abyste kontaktovali Autosklo Praha JR na speciálně zřízené telefonní lince naší NONSTOP SLUŽBY +420 603 111 072 a to ve kteroukoli denní či noční dobu, kde se s Vámi spojí odpovědný pracovník, který dle Vašich potřeb a možností zajistí technickou pomoc na naší pobočce.

Maximální doba příjezdu techniků na pobočku našeho servisu je stanovena na 30minut od Vašeho telefonického ohlášení, avšak zcela běžně jsou technici na místě ještě dříve. Po příjezdu techniků vše probíhá standardní cestou, jako kdybyste využili Autosklo Praha JR ve standardní denní/všední dobu. Oprava čelního skla či jiného autoskla, které zrovna potřebujete opravit proběhne na místě na počkání.

Telefonní linku NON STOP SLUŽBY můžete volat mimo standardní pracovní dobu, 24 hodin denně, 365 dní v roce, o víkendech, státních svátcích, prázdninách, zkrátka kdykoliv… Z důvodu potřeby využít našich služeb či se pouze jen zeptat.

Autoskla nonstop - mohlo by Vás zajímat

Firma Autosklo Praha JR je smluvním servisem vybraných pojišťoven. Díky tomu výměna čelního skla z připojištěnívýměna autoskla z povinného ručení a výměna autoskla proběhne rychle a přímo v našem servisu. Všechny námi nabízené služby můžete využívat nonstop a náš mobilní servis je vám k dispozici po celé České Republice. Připravena je pro vás i naše asistenční služba. Podrobné informace o našem smluvním servise naleznete na stránce smluvní servis.

Jako Autoskla JR Vám nabízíme i autobusová sklaautofólie a ostatní služby jako jsou například lepení prasklin čelního sklavýměna čelního sklavýměna zadního skla a to u všech typů vozidel od všech výrobců. Pro zjištění ceny za jednotlivé služby koukněte na stránku Ceník a nebo na stránku Výměna čelního skla ceník

Jelikož na skladě máme více jak 8000 autoskel, tak většina výměn probíhá ihned.

Autoskla nonstop - nejžádanější autoskla

Více informací k jednotlivým typům aut a výrobců naleznete na níže uvedených stránkách:

Pro více informací nás kontaktujte -> Kontakt