Byli jste vykradeni?

Vykradení auta

Pokud máte rozbité autosklo po krádeži či z jiného důvodu není problém provést opravy autoskel v našem servisu. Na většinu běžně provozovaných vozidel máme veškerý sortiment na skladě.


- Čelní skla
- Boční skla
- Pevné prosklené boky
-Zadní výklopky
-boční trojúhelníky
-Zadní vyhřívaná skla
-střešní okna

NONSTOP SLUŽBA - volejte kdykoliv:

+420 603 111 072
+420 222 56 14 05Průměrná doba opravy bočního skla 45 minut
Průměrná doba opravy čelního nebo zadního autoskla 2-3 hodiny
Skladem sortiment na osobní – nákladní vozidla – dodávky – autobusy

Zavolejte náš servis – POMŮŽEME VŽDY V JAKOUKOLIV DENNÍ I NOČNÍ DOBU

Pokud máte rozbité autosklo po krádeži či z jiného důvodu není problém provést opravu v našem servisu. Na většinu běžně provozovaných vozidel máme veškerý sortiment na skladě.

Vykradení auta - PROVIZORNÍ PLEXIOPRAVA

Je-li Vaše vozidlo málo obvyklé, nebo není-li chybějící sklo právě na skladě je možné provizorně boční nebo zadní autosklo nahradit plexisklem. Jsme v tomto velmi dobří, naši technici nahradí chybějící sklo plexisklem tak, že rozdíl je prakticky nerozpoznatelný. Do vozidla nebude zatékat, klidně je možné používat automyčku, naše plexisklo nebude při jízdě i vysokou rychlostí hučet. Nebude přilákávat další zloděje, rozdíl je pro běžného uživatele (zloděje) nerozpoznatelný a navíc plexisklo je nerozbitné.

Vykradení auta – NEBUDE TO DRAHÉ

Pokud objednáte u nás sklo po plexiopravě snížíme Vám cenu skleněného dílu o 20 % Tzn. I pokud nebude zrovna Vaše chybějící sklo na skladě o mnoho více za provizorní opravu plexisklem nezaplatíte. Doba použitelnosti plexiskla je cca 1rok , po této době může plexioprava I nadále sloužit, jen s rizikem začínající viditelnosti případných škrábanců např. od kartáčů automyčky.

Buďte nároční : Montáže autofolií jsou samozřejmostí, náš specialista může namontovat ale i autofolii v rámci plexiopravy pokud máte na ostatních sklech autofolie pro perfektní výsledek.

Vykradení auta - mohlo by Vás zajímat

Firma Autosklo Praha JR je smluvním servisem vybraných pojišťoven. Díky tomu výměna čelního skla z připojištění, výměna autoskla z povinného ručení a výměna autoskel zdarma proběhne rychle, bez komplikací a to v našem servisu. Lze samozřejmě využít služeb jako jsou mobilní servis, asistenční služba či nonstop služba. Veškeré informace o našem smluvním servise naleznete na stránce smluvní servis.

Autoskla JR Vám mohou nabídnout celou řadu služeb a produktů autobusová skla, autofólie, lepení prasklin čelního skla, výměna čelního skla, výměna zadního skla a to u všech typů vozidel. Pro zjištění ceny za jednotlivé služby koukněte na stránku Ceník a nebo na stránku Výměna čelního skla ceník

Na skladě máme více jak 8000 Autoskel, takže výměna u většiny vozů může být provedena ihned.

Vykradení auta - nejžádanější autoskla

Podrobnější informace k jednotlivým typům aut, či značkám výrobce naleznete na níže uvedených stránkách a nebo na telefonním čísle 605 28 29 27

vykradení auta Praha 1 vykradení auta Praha 2 vykradení auta Praha 3 vykradení auta Praha 2 vykradení auta Praha 4 vykradení auta Praha 5 vykradení auta Praha 6