Pojistná událost (autoskla ZDARMA)

Specializujeme se na výměny skleněných výplní – autoskel - na vozidlech různých továrních značek. Naše znalosti tohoto konkrétního a specifického oboru, ve kterém se pohybujeme již od roku 2001, jsou rozsáhlé. Vám, našim potencionálním zákazníkům, nabízíme odborné provedení výměny rozbitého čelního skla (příp. zadního skla či bočního skla) za použití originálních skel od předních světových výrobců na trhu, i ostatních výhradně značkových komponentů.

Potřebujete zjistit ceny autoskel přesně na Váš typ a model vozu?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA DO HODINY
Odeslat poptávku
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Výměna autoskla u poškozeného čelního skla (příp. zadního skla či bočního skla) na Vašem vozidle, kterou budete uplatňovat ze sjednaného připojištění skel, z havarijního pojištění či z jiného ( např. odpovědnostního) druhu pojištění, provedeme stejně kvalitně jako kteroukoliv jinou, přestože nám v takovém případě oprava čelního skla není hrazena vámi.

Pojistnou událost za Vás od úplného počátku - na základě Vámi poskytnutých informací o vzniku škody a po dodání požadované dokumentace - s pojišťovnou vyřídíme až do jejího ukončení = vyplacení.

Vzhledem k tomu, že jsme s většinou pojišťoven v partnerském resp.smluvním vztahu, vždy máme potvrzenou validitu Vašeho nároku ještě před samotným zahájením opravy. Nemusíte se tedy obávat žádných neočekávaných závěrů či náhlých překvapeních.   

Zde je seznam dokumentů potřebných pro uplatnění škody na čelním skle u Vaší pojišťovny ze sjednaného připojištění skel, z havarijního pojištění či z jiného druhu pojištění:

 1. kopie VELKÉHO TECHNICKÉHO PRŮKAZU
  (dočasně postačí kopie MALÉHO TECHNICKÉHO PRŮKAZU)
 2. kopie ŘIDIČSKÉHO PRŮKAZU
  (řidiče v době škody, pakliže ke škodě došlo za jízdy)
 3. ZPLNOMOCNĚNÍ od majitele či provozovatele vozidla
  (PLNÁ MOC v PDF ke stažení a vyplnění ZDE - plnou moc však můžete pohodlně vyplnit až u nás)
  (tato PLNÁ MOC nás opravňuje k jednání s pojišťovnou, a také k převzetí pojistného plnění)

 

Pojišťovny, u kterých za Vás můžeme vyřídit pojistnou událost:

výměna autoskla zdarma Prahavýměna autoskla zdarma Praha 1výměna autoskla zdarma Praha 2výměna autoskla zdarma Praha 3výměna autoskla zdarma Praha 5výměna autoskla zdarma Praha 6výměna autoskla zdarma Praha 7výměna autoskla zdarma Praha 8výměna autoskla zdarma Praha 9výměna autoskla zdarma Praha 10výměna autoskla zdarma Praha 11

Opravy autoskel provádíme již více než 15 let.

Výměna autoskla zdarma - mohlo by Vás zajímat

Firma Autosklo Praha JR je smluvním servisem vybraných pojišťoven. Díky tomu výměna čelního skla z připojištění a nebo výměna autoskla z povinného ručení proběhne rychle a přímo v našem servisu. Pro tuto výměnu zdarma lze využít i služeb jako je mobilní servisasistenční služba či nonstop služba. Více informací o našem smluvním servise naleznete na stránce smluvní servis.

Autoskla JR nabízejí i autobusová sklaautofólie a ostatní služby jako jsou lepení prasklin čelního sklavýměna čelního sklavýměna zadního skla a to u všech typů vozidel. Pro zjištění ceny za jednotlivé služby koukněte na stránku Ceník a nebo na stránku Výměna čelního skla ceník

Většinu Autoskel máme přímo na skladě, takže výměna může být provedena ihned.

Výměna autoskla zdarma - nejžádanější autoskla

Více informací k jednotlivým typům aut, či značkám výrobce naleznete na stránkách: