O nás - profil naší společnosti

Autosklo Praha - Historie vzniku firmy

Naše firma vznikla v roce 2000. Perfektní servis a individuální přístup nabízíme od roku 2001. Klademe důraz na vysokou odbornost.

Již od vzniku v roce 2000 je vedení firmy v neustálém kontaktu s hlavními techniky a na pravidelných schůzích i s dalšími zaměstnanci. Jde nám o maximální spokojenost zákazníků za nejnižší možné ceny bez ztráty kvality.

Servisní technici, kteří jsou pravidelně školeni mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Používáme značkové náhradní díly a pracujeme s výrobci doporučovanými těsnícími tmely a nástroji, při montážích dodržujeme technologické postupy a máme k dispozici softwarové technické podklady k většině u nás provozovaných vozidel. NONSTOP službu jsme zprovoznili v roce 2001.

K dispozici máme průměrně 8000 ks autoskel od originálních výrobců ve všech barevných variacích (čelní, boční, zadní, střešní autoskla na osobní, nákladní vozidla a autobusy).

Autosklo Praha - nadstandardní služby

Našim cílem je úplná spokojenost zákazníků. Provozujeme NONSTOP službu pro okamžitou pomoc a to bez zvláštních příplatků. Máme mobilní jednotku, která vám může pomoci kdekoli v ČR. Poskytujeme na naše autoskla 3letou záruční dobu (mimo vozidel před opravou, havarovaných a mimo poškození autoskel mechanicky nebo únavou ostatních součástí např. u bočních skel mechanismu stahování, mimo poškrábání stěrači, použití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.).

Poskytujeme komplexní služby pro firmy ve vedení agendy pojištění vozidel, hlášení pojistných událostí, zajištění pomoci na silnici, odtahy vozidel a zprostředkování kompletní opravy čelního skla a opravy autoskel po nehodě včetně náhradního vozidla.

Provádíme autosklo servis 374 smluvním partnerům, mezi které patří asistenční služby velkých nadnárodních obchodních řetězců, výrobců softwaru, poskytovatele nadnárodních právních služeb, od provozovatelů autobusové dopravy, nákladní vozidla, autopůjčoven prodejců vozidel atd. Jejich názvy z marketingových důvodů nezveřejňujeme.

Těšíme se, že se i Vy stanete našimi zákazníky.

Proč zvolit právě AUTOSKLA J.R.?

PRVOTŘÍDNÍ KVALITA AUTOSKEL A PRACÍ

Používáme originální autoskla světových výrobců a maximálně vycházíme vstříc náročným potřebám našich zákazníků.

PROFESIONALITA

- Tým techniků prochází častým školením
- Používáme výrobci doporučované lepicí sady a striktně dodržujeme technologické postupy

ŠIROKÝ SORTIMENT ZBOŽÍ

K dispozici 8000 kusů originálních autoskel na evropské,asijské i americké automobily a super rychlé lepící sady.

PORADENSTVÍ

Bezplatná poradenská činnost v oboru.

NÍZKÉ CENY

Originální kvalita za příznivé ceny bez příplatků i za NONSTOP služby.

SLEVY A BONUSY

Internet 6% - slevy pro majitele zákaznických karet!

POVINNÉ RUČENÍ

Možnost uzavření zákonného pojištění u Allianz nebo Kooperativa včetně doplňkových připojištění - zajímavé slevy.

NONSTOP SLUŽBA

Nepřetržitá služba na 603 111 072 - příjezd technika po otevírací době do 30 min. bez zvláštních příplatků.