Naše služby

Naše firma Autosklo Praha JR nabízí opravy čelního skla, opravy autoskel a následující služby:

Pojistná událost

Výměna autoskla zdarma 1
Administrativně Vás zastoupíme při vyřízení pojistné události, kdy došlo k rozbití skleněné výplně na Vašem vozidle. Ať svou škodu uplatňujete z připojištění skel, z havarijního pojištění či z jiného druhu pojištění – vše za Vás s pojišťovnou vyřešíme.

Byli jste vykradeni?

Vykradení auta
Došlo k rozbití jednoho z bočních skel či zadního skla na Vašem vozidle? Zavolejte nám v kteroukoli denní či noční dobu. Z důvodu rozsáhlých skladových zásob či možnosti instalace provizorního plexiskla, Vám určitě pomůžeme!

NONSTOP služba

Nonstop služba 1
V rámci NONSTOP SLUŽBY jsme schopni Vám vyměnit nejen rozbité boční sklo po vykradení, ale také jakékoli jiné rozbité sklo na Vašem vozidle. Na telefonním čísle naší NONSTOP SLUŽBY jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Mobilní montáže

Mobilní autosklo servis 1
Zajistíme opravy autoskel u Vašeho vozidla na Vámi zvoleném místě. V rámci mobilní montáže tak provedeme výměnu čelního skla na Vašem vozu.

Autobusová skla + TIR

Autobusová skla 1
Pro majitele autobusů a velkých nákladních vozidel jsme připraveni poskytovat nadstandardní služby - Nová hala pro montáže autobusů a TIR otevřena v Praze 4 – Bohdalec – Autobusová skla – výměny a opravy autoskel

Smluvní servis - pojišťovny

smluvní servis - autosklo
Autosklo Praha JR jsou smluvním servisem pojišťoven. Pro klienty s poškozeným čelním sklem je velmi jednoduché pojistnou událost u nás nahlásit. Pro nahlášení jsou nutné kopie dokladů : VTP, řidičský průkaz, zelená karta.

Autofólie

Autofólie 1
Jako Autosklo Praha vám nabízíme vysoce kvalitní autofólie, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu fólie proti poškrábání

Asistenční služba

Asistenční služba nehodová 1
Naše asistenční služba nehodová – jako součást servisu Autosklo Praha Vám nabízí likvidace pojistných událostí vzniklých u autonehod. Vyřídíme Vaší pojistnou událost jak z povinného ručení, tak z havarijní pojistky a to bez Vaší finanční i osobní účasti.