Naše služby

Naše firma Autoskla JR nabízí následující služby:

Autosklo zdarma

Výměna autoskla zdarma 1
Provádíme výměny poškozených autoskel v případech kdy poškození způsobilo druhé vozidlo (odlétnutý kamínek od jiného vozidla atd.) tak z připojištění čelního skla ,nebo z havarijní pojistky.

Byli jste vykradeni?

Vykradení auta
Pokud máte rozbité autosklo po krádeži či z jiného důvodu není problém provést opravy autoskel v našem servisu. Na většinu běžně provozovaných vozidel máme veškerý sortiment na skladě.

NONSTOP služba

Nonstop služba 1
Okamžitá pomoc motoristům bez poplatků 24 hodin denně 365 dní v roce s možností zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy

Mobilní servis

Mobilní autosklo servis 1
Náš mobilní tým je připraven vyrazit se servisním vozem za Vámi kamkoliv po ČR, kde provede výměnu čelního skla. Opravy autoskel je možné provádět téměř kdekoliv v práci, garáži, firmě, ale i na parkovišti.

Autobusová skla + TIR

Autobusová skla 1
Pro majitele autobusů a velkých nákladních vozidel jsme připraveni poskytovat nadstandardní služby - Nová hala pro montáže autobusů a TIR otevřena v Praze 4 – Bohdalec – Autobusová skla – výměny a opravy autoskel

Smluvní servis

fsafas
Autosklo Praha JR jsou smluvním servisem pojišťoven. Pro klienty s poškozeným čelním sklem je velmi jednoduché pojistnou událost u nás nahlásit. Pro nahlášení jsou nutné kopie dokladů : VTP, řidičský průkaz, zelená karta.

Autofólie

Autofólie 1
Jako Autosklo Praha vám nabízíme vysoce kvalitní autofólie, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu fólie proti poškrábání

Asistenční služba

Asistenční služba nehodová 1
Naše asistenční služba nehodová – jako součást servisu Autosklo Praha Vám nabízí likvidace pojistných událostí vzniklých u autonehod. Vyřídíme Vaší pojistnou událost jak z povinného ručení, tak z havarijní pojistky a to bez Vaší finanční i osobní účasti.