Blog - Autosklo Praha

Toto je oficiální blog firmy Autosklo Praha J.R.
 

Lepení prasklin čelního skla

Lepení prasklin čelního skla

Naše firma se zabývá lepením prasklin čelního skla a lepením jiných autoskel od roku 2000. Pokud sháníte spolehlivou firmu, která disponuje nejenom kvalitou odvedené práce a kvalitou materiálu, ale také řadou nadstandardních služeb poskytovaných při lepení praskliny čelního skla, tak jste se správně obrátily na Autosklo Praha JR.

Výměny čelního skla

Výměny čelního skla

Jsme potěšeni, že jste zavítali na webovou stránku naší firmy Autosklo Praha JR, která se věnuje výměně autoskel. Pevně věříme, že naplníme všechny vaše požadavky. Výměny čelního skla a výměny autoskel v Praze děláme již 14 let. Naši zaměstnanci mají značné zkušenosti ve svém oboru a jsou pravidelně proškolováni. Výměna čelního skla jim tedy jde sama od ruky.

Mobilní servis

Mobilní servis

Autosklo Praha JR je plnohodnotně a kdykoli připraven provést výměnu, nebo opravu autoskla na zákazníkem zvoleném místě, kdekoli v České Republice. Díky tomu, že držíme na skladě většinu skel pro běžně provozovaná vozidla na našich silnicích, můžeme zákazníkovi nabídnout takto praktickou opravu jeho „nepojízdného“ vozidla. Všechna naše skladová skla jsou od předních světových výrobců autoskel (autoskla čínské, aj. výroby využíváme pouze na základě výslovného přání zákazníka).

NONSTOP servis

NONSTOP servis

Po 17:00 ve všední dny, během víkendů a státních svátků je v nepřetržitém provozu NONSTOP SERVIS. Poskytováním této nadstandartní služby jsme Vám k dispozici opravdu 24 hodin denně, 365 dní v roce a to v jakoukoli dobu vždy ZCELA ZDARMA, tedy bez jakýchkoli příplatků či poplatků.

Kdy lze autosklo scelit a kdy je nutná výměna?

scelení autoskla

Naše firma Autosklo PrahaJR řeší se zákazníky problematiku výměny, či scelení čelního skla každodenně. Před podrobnějším seznámení se s problematikou je nutné si uvědomit, že scelení nebo také lepení čelního skla lze provádět pouze u vrstvených autosklech