Autofólie (fólie na autoskla)

Jako Autosklo Praha vám nabízíme vysoce kvalitní autofólie, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu fólie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonale pevné spojení mezi fólií a sklem za všech klimatických podmínek. Fólie ani po letech netvoří bublinky ani prasklinky, záruka je 3 roky i na barevnou stálost a montáž. Ochrana proti UV záření a tepelnému záření je maximální. Fólie se instalují na vnitřní stranu skel bez nutnosti vyjmutí autoskla. Samozřejmě kromě těchto vysoce kvalitních autofólií je pro perfektní vlastnosti a dlouhou životnost nutná bezchybná odborná instalace. Technici specializující se na instalaci autofólií jsou specielně školeni a mnohaletá praxe v oboru, stovky montovaných vozidel i vysoká kvalita autofólií zaručují dokonalé a mnoho let sloužící zatmavení skel vozidla.

Potřebujete zjistit ceny autoskel přesně na Váš typ a model vozu?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA DO HODINY
Odeslat poptávku
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Autofólie - výhody:

- odrážejí až 65% dopadající sluneční energie
- pohlcují až 99% škodlivého UV záření
- snížení rizika vykradení vozidla a roztříštění skel
- použití jednoho kusu fólie na každé sklo
- snížení průhledu do vozidla z venku, zvýšení soukromí
- zlepšuje vzhled automobilu

Každé sklo je označeno štítkem s číslem atestu. Bude Vám vydán typový list, na němž je zapsána provedená úprava, typ vozidla, reg.značka, číslo schválení a typ použité fólie na každé sklo.

Nejen lepení folie, ale i oprava čelního skla u nás proběhne na počkání.

Autofólie (fólie na autoskla) - mohlo by Vás zajímat

Firma Autosklo Praha JR je smluvním servisem vybraných pojišťoven, které lze nalézt na stránce smluvní servis. Na základě toho může výměna čelního skla z připojištěnívýměna autoskla z povinného ručení a výměna autoskla proběhnout přímo v našem autosklo servisu. Všechny námi nabízené služby můžete využívat nonstop (autoskla nonstop) a náš mobilní servis vám je k dispozici po celé České Republice. Připravena pro vás je i asistenční služba.

Nabízíme Vám i Autobusová skla a samozřejmě i rutinní služby jako je například lepení prasklin čelního sklavýměna čelního sklavýměna zadního skla a to u všech typů vozidel od všech výrobců. Pro zjištění ceny za jednotlivé služby navštivte stránku Ceník a nebo stránku Výměna čelního skla ceník

Na skladě máme více jak 8000 autoskel, takže většina výměn může proběhnout okamžitě.

Autofólie - nejžádanější autoskla

Více informací k jednotlivým typům aut a výrobců naleznete na níže uvedených stránkách:

Pro více informací nás kontaktujte -> Kontakt.

Pokud máte zájem o klasické fólie na okna, tak vám doporučíme firmu na okenní fólie - Benda fólie. Tato firma nabízí i mimo jiné bezpečnostní fólie.

Spolehlivým dodavatelem klasických folií na sklo je firma Infrasol. Na jejich webové stránce naleznete mnoho informací na téma solární folie, termoizolační folie a folie na auto