Mobilní montáže

Mobilní montáží Autosklo Praha JR jsme kdykoli připraveni provést výměnu čelního skla Vašeho vozu na Vámi zvoleném místě. Tuto službu si můžeme dovolit díky obsáhlé skladové nabídce čelních skel pro běžně provozovaná vozidla na našich silnicích. (Všechna naše skladová skla jsou od předních světových výrobců autoskel! Druhovýrobní skla např.čínská jsme schopni poskytnout pouze po provedené objednávce a vždy zásadně na výslovné přání zákazníka.).

Potřebujete zjistit ceny autoskel přesně na Váš typ a model vozu?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA DO HODINY
Odeslat poptávku
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Oprava čelního skla je možné provést vlastně kdekoli – v práci, v garáži, ve firmě, ale i na parkovišti. Překážkou montáže pod širým nebem není DÉŠŤ, který vadí pouze v době montáže, neboť pro takový případ jsme vybaveni mobilní voděodolnou stříškou, ani MRÁZ až do –10° C, na který jsme vybaveni speciální řadou mrazuvzdorných komponentů lepící sady pro čelní skla.

Na mobilní montáže vysíláme tzv. mobilní tým, složený z dvojice proškolených techniků, kteří jsou schopni operativně vyřešit jakýkoli problém, který může v souvislosti s výměnou čelního (nebo jiného) skla vzniknout. Samozřejmostí pro ně je i vyřízení veškeré administrativy spojené s pojistnou událostí, resp.se škodou, kterou uplatňujete u své pojišťovny.

Výměna čelního skla formou mobilní montáže je pro koncového zákazníka o to více úsporná také proto, že od doby příjezdu mobilního týmu a započetím jejich prací, uplynou do doby, než je možné s vozidlem opět vyjet, maximálně dvě hodiny - samotná práce techniků zabere 1 hodinu času, následné tvrdnutí lepidla také zabere 1 hodinu času – tento časový údaj garantujeme, stejně tak i samotnou provozuschopnost vozidla po této době.

Za veškerou námi provedenou práci, jako i za použité náhradní díly v rámci výměny čelního či zadního skla formou mobilní montáže, odpovídáme standardní zárukou po dobu 24 měsíců.

Mobilní autosklo servis - mohlo by Vás zajímat

Firma Autosklo Praha JR je smluvním servisem vybraných pojišťoven, které lze nalézt na stránce smluvní servis. Díky tomu výměna čelního skla z připojištěnívýměna autoskla z povinného ručení a výměna autoskla proběhne rychle a to přímo v našem servisu. Všechny námi nabízené služby můžete využívat nonstop (autoskla nonstop) a náš mobilní servis je vám k dispozici po celé České Republice. Připravena je pro vás i naše asistenční služba.

Jako Autoskla JR Vám nabízíme i autobusová sklaautofólie a samozřejmě služby jako jsou například lepení prasklin čelního sklavýměna čelního sklavýměna zadního skla a to u všech typů vozidel od všech výrobců. Pro zjištění ceny za jednotlivé služby navštivte stránku Ceník a nebo stránku Výměna čelního skla ceník

Jelikož na skladě máme více jak 8000 autoskel, tak většina výměn probíhá ihned.

Mobilní servis - nejžádanější autoskla

Více informací k jednotlivým typům aut a výrobců naleznete na níže uvedených stránkách:

Pro více informací nás kontaktujte -> Kontakt