Mobilní autosklo servis

Mobilní autosklo servis - autosklo Praha

Náš mobilní tým je připraven vyrazit se servisním vozem za Vámi kamkoliv po ČR, kde provede výměnu čelního skla. Opravy autoskel je možné provádět téměř kdekoliv v práci, garáži, firmě, ale i na parkovišti.

Ani mrazy do –10 stupňů celsia nejsou při použití speciálních lepících sad, které jsou bez příplatku, problémem. Jedinou překážkou montáže pod širým nebem je déšť, který vadí pouze v době montáže. Pro tyto případy máme vždy s sebou přibalenou i mobilní stříšku.

Mobilní montáže provádíme po celé ČR.

Mobilní autosklo servis

V některých případech je výhodnější si opravované vozidlo přivézt na naši dílnu, kde opravíme a poté ho přivezeme zpět na dohodnuté místo. Tato služba je zdarma.

Více informací se dozvíte na stránce v blogu: Mobilní servis

Mobilní servis - mohlo by Vás zajímat

Firma Autosklo Praha JR je smluvním servisem vybraných pojišťoven, které lze nalézt na stránce smluvní servis. Díky tomu výměna čelního skla z připojištění, výměna autoskla z povinného ručení a výměna autoskel zdarma proběhne rychle a to přímo v našem servisu. Všechny námi nabízené služby můžete využívat nonstop (autoskla nonstop) a náš mobilní servis je vám k dispozici po celé České Republice. Připravena je pro vás i naše asistenční služba.

Jako Autoskla JR Vám nabízíme i autobusová skla, autofólie a samozřejmě služby jako jsou například lepení prasklin čelního skla, výměna čelního skla, výměna zadního skla a to u všech typů vozidel od všech výrobců. Pro zjištění ceny za jednotlivé služby navštivte stránku Ceník a nebo stránku Výměna čelního skla ceník

Jelikož na skladě máme více jak 8000 autoskel, tak většina výměn probíhá ihned.

Mobilní servis - nejžádanější autoskla

Více informací k jednotlivým typům aut a výrobců naleznete na níže uvedených stránkách:

Pro více informací nás kontaktujte -> Kontakt
mobilní autosklo servis 5 mobilní autosklo servis 6 mobilní autosklo servis 1 mobilní autosklo servis 2 mobilní autosklo servis 3 mobilní autosklo servis