Naši partneři

Jako Autosklo Praha Vám doporučujeme následující firmy:

Deratizace Praha

Deratizace Praha provedená touto firmou je rychlá a bezpečná. Profesionální přístup vyškolených odborníků, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) realizují za slušnou cenu.

Rekonstrukce bytů Praha

Společnost Bohemia Decor Group s.r.o. je stavební firma, která se zaměřuje na široké spektrum stavebních činností zejména na rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytů či celých domů v privátní i veřejné sféře. Jejich práce je v tom, že navrhnou ideální řešení a následné úplně realizují přestavbu včetně finální kompletace.

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha a je otevřené od 6:00 do 20:00. Jestliže se vám někdy bude hodit rychlá a kvalitní zámečnická pohotovost, tak si uložte číslo 601 502 205 do mobilního telefonu a v případě nouze volejte. Zkušení zámečníci z této firmy si dokáži poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro jejich Zámečnictví Praha to nejdůležitější a na jejich kvality se lze opravdu spolehnout.

Koupelny Praha

Luxusní koupelny Praha Dorint DG Centrum vás zvou do jejich nové vzorkové prodejny. Vzorková prodejna se nachází na Žižkově, v Praze 3. Naleznete zde veškeré výrobky, které jsou potřeba na realizaci pěkné luxusní koupelny. Mají zde tedy luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty.

Vjezdové brány

Jestliže potřebujete vjezdové brány, garážová vrata, ploty a ostatní výrobky z tohoto odvětví kontaktujte firmu Urban BVP. Tato společnost vám nejen dodá, ale také i nainstaluje ploty, vjezdové brány, garážová vrata, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, závory a různé parkovací systémy a ostatní produkty, které jsou s tímto oborem spojené. Firma Urban BVP montáž všech produktů provádí sama bez jakýchkoliv externích zaměstnanců. Má své proškolené a šikovné odborníky, o kterých ví, že svojí práci udělají poctivě a v předem domluvených termínech.

Folie na sklo

Podívejte se na okenní folie Infrasol. V tomto článku vám představíme Folie na sklo aut a budov značky Infrasol. Tyto okenní folie mají mnoho výhod, se kterými vás v tomto článku seznámíme. Firma vám rovněž může doporučit certifikovaného specialistu, která zajistí instalaci folie na vaše sklo.

Marmoleum Praha

Společnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na marmoleum výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha funguje non stop - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce! Její technici ochotně odpoví na všechny Vaše dotazy a podají Vám cenné rady, které mohou pomoci uchránit váš majetek, před zloději. Zámečnickou pohotovost ocení každý, kdo potřebuje rychle vyřešit zabouchnuté klíče nebo je v situaci, která vyžaduje otevírání dveří bytu či potřebuje nouzové otevření auta. Dojezd pohotovostního technika garantuje zámečnická pohotovost Praha nejpozději do 60 minut od zavolání klienta na pohotovostní linku. Pokud dojezd překročí uvedený limit, poskytnou Vám 30% slevu!.

Sklenářství Praha

Hledáte profesionální sklenářství Praha? V oboru sklenářství jsou sklenáři z této firmy skutečnými odborníky a zvládnou bez problému vše od oprav rozbitých oken nebo vysklených dveří až po obložení kuchyně či koupelny barevným sklem. Máte zájem o barevné sklo, kalené sklo, bezpečnostní sklo, chcete vyrobit a nainstalovat skleněné schody nebo pochozí sklo, které byste použili na vaší podlahu? Tak to se jistě obraťte na sklenářství Klapka. Ani výroba akvária pro toto sklenářství Praha není problém.

Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. Jejich sortiment podlah vám nabízí širokou nabídku dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ostatních krytin. Mezi jejich službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu, které je na Praze 7, můžete osobně vidět široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Bezpečnostní vchodové dveře

Chcete vyměnit své staré dveře za nové a bezpečnější? Nebo vás čeká rekonstrukce a chcete kvalitní dveře vyrobené v České republice? Tak to kontaktujte firmu Dveře OK a poptávejte Bezpečnostní vchodové dveře. Profesionálové z této firmy vás zdarma navštíví provedou zaměření doporučí vhodný typ na základě vašich požadavků, sepíší objednávku a v případě, že si vyberete jeden z nejčastěji používaných dekorů, tak u vás bude moci začít montáž v řádu několika dnů. Pokud budete chtít více neobvyklí dekor, tak se dveře objednají přímo vám na míru a do 3 týdnu budou dodány.

Ruční mytí auta

Pokud hledáte ruční mytí aut Praha 6, tak vám doporučujeme Automyčku Dejvice. Provozovnu mají v centru Dejvic, v podzemních garážích hotelu International. Nabízí vám kvalitní služby za rozumnou cenu. Ruční mytí aut Praha: Automyčka Dejvice je ten správný partner pro vás.

Schodolezy pro invalidy

Lidsky řečeno, schodolez pro invalidy je zařízení, které má umožnit člověku na vozíčku pohyb po schodech. Všechny schodolezy vyžadují u pohybu po schodech i doprovodnou osobu, takže lépe a přesněji řečeno, schodolez umožňuje doprovodné osobě pohyb s vozíčkářem po schodech. Jediným schodolezem, který lze obsluhovat bez doprovodu je multifunkční samoobslužný schodolez Explorer, s kterým indisponovaný člověk má možnost se pohybovat po schodech sám. Obsluha ostatních - běžných schodolezů je však velmi snadná a zvládne ji každý. Především pasové schodolezy pracují opravdu na bázi stisknutí jediného tlačítka - vypnuto / zapnuto. U kolečkových schodolezů už je potřeba trochu fyzické síly pro vyvažování, ale zase s nimi můžete zdolat atypické schodiště.

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Tomáš Klapka a jeho firma sklenářství Praha se může pyšnit dlouholetou tradicí. Na trhu v oboru sklenářských prací podniká již skoro 20 let a je schopen zrealizovat veškeré sklenářské práce v Praze, jejím blízkém okolí a po dohodě i po celé republice. Nabízí ucelené sklenářské služby za příznivé ceny ve vysoké kvalitě. Sklenářství Praha disponuje kvalitně vybavenými dílnami, týmem profesionálních sklenářů a velkými skladovými zásobami, proto je tato firma schopna velmi rychle reagovat a splnit vaše potřeby. Její zaměstnanci absolvují pravidelná školení a za léta praxe získali neocenitelné zkušenosti. Společnost Klapka je zárukou vysoké profesionality, rychlosti a kvality provedené práce

Deratizace Ko

Pokud jste zrovna hledali firmu, která nabízí deratizace, tak vám doporučujeme KF TRANS s.r.o.. V jejich nabídce naleznete kompletní DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. V oblasti deratizace, na kterou se specializují nejvíce, vám mohou poskytnout například služby jako je deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Restaurace Praha

Pokud zrovna vyhledáváte na internetu restaurace Praha 6, tak bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Tato česká hospoda vám nabídne opravdu dobré pivo, zahrádku, grilování, živou hudbu, vynikající prostor na svatby či narozeninové oslavy a ochotný a příjemný personál. Co víc by člověk mohl od hospody chtít.

Zámečnictví Praha západ

Tato zámečnická pohotovost Praha západ (Jesenice, Roztoky, Černošice...) je Vám k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Stačí kdykoliv zavolat na číslo 777 323 707 a okamžitě k vám vyrazí zámečník Praha na motorce a i díky tomu u Vás bude zámečnická pohotovost včas bez ohledu na dopravní zácpy, či jiné kolize, které mohou na silnicích během cesty nastat. Toto zámečnictví Praha vám nabízí kompletní zámečnické práce od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

Deratizace štěnic

Deratizace štěnice se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jde o likvidaci a vymícení těchto nebezpečných parazitů. Jde o složitý proces, na který je třeba skutečných odborníku s praxí. Deratizace štěnic je záležitost na zhruba 3 týdny, protože nejde o jednorázoví zákrok. Je potřeba vyhubit štěnice ve všech vývojových stadií. Odolnost štěnic je značná a pro běžného člověka je deratizace téměř nemožná. Jen profesionální firmy mají přístup k speciálním přípravkům, které opravdu na deratizace štěnic fungují.

Folie na okna

Folie Benda vám nabízí okenní fólie (dodávky, montáže a záruční i pozáruční servis). Petr Benda vám pomůže s výběrem toho správného typu fólie pro vaše účely. Nebojte se s ním zkonzultovat vaší situaci a uvidíte, že vám navrhne to nejlepší řešení. V nabídce má bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie či dekorační / interiérové fólie, a to v nejrůznějších variantách. Fólie na okna lepí již řadu let a tak se nemusíte obávat žádného problému.

Garážová vrata

Firma Urban BVP má více jak 20 let praxe v oboru. Ráda vám nabídne a i naistaluje garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Veškerý svůj sortiment včetně garážových vrat dodají i s následnou montáží. Před každou realizací se dorazí podívat na prostorové dispozice, probrat s vámi vaší představu a následně zvolí ideální řešení. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro rozsáhle firemní zakázky. Spolupracují již léta s ověřenými dodavateli.

Bezpečnostní dveře do paneláku

Bezpečnostní dveře do bytu jsou hlavním prvkem v ochraně vašeho domova a poskytují vaší rodině a majetku pocit klidu a bezpečí. Tyto dveře mají speciální konstrukci obsahují bezpečnostními prvky, jako jsou masivní zámečnické mechanismy, pevné rámy a odolné materiály, které výrazně ztěžují vloupání. Přinášíme vám přehled výhod, které firma Dveře OK může nabídnout, pokud si přejete pořídit bezpečnostní dveře do paneláku.