Naši partneři

Jako Autosklo Praha Vám doporučujeme následující firmy:

Deratizace Praha

Deratizace Praha provedená touto firmou je rychlá a bezpečná. Profesionální přístup vyškolených odborníků, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) realizují za slušnou cenu.

Rekonstrukce bytů Praha

Společnost Bohemia Decor Group s.r.o. je stavební firma, která se zaměřuje na široké spektrum stavebních činností zejména na rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytů či celých domů v privátní i veřejné sféře. Jejich práce je v tom, že navrhnou ideální řešení a následné úplně realizují přestavbu včetně finální kompletace.

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha a je otevřené od 6:00 do 20:00. Jestliže se vám někdy bude hodit rychlá a kvalitní zámečnická pohotovost, tak si uložte číslo 601 502 205 do mobilního telefonu a v případě nouze volejte. Zkušení zámečníci z této firmy si dokáži poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro jejich Zámečnictví Praha to nejdůležitější a na jejich kvality se lze opravdu spolehnout.

Vestavěné skříně Praha

Řešíte otázku, kam ve Vaší domácnosti nebo firmě uložit všechny věci? Rádi byste získali jedinečný úložný prostor, který nejen vyřeší potíže s nedostatkem úložného prostoru, ale také Váš interiér zútulní a umožní Vám tím estetické a praktické využití celého prostoru? Potom se obraťte na firmu TRUNN s.r.o.

Fotograf Praha

Profesionální fotograf Praha by se vždy měl především snažit o zachycení lidské přirozenosti a respektovat jedinečnost každé lidské bytosti. A to je to co fotografka Jana Stachová přesně dělá. Ze svého portfolia služeb vám může nabídnout například focení portrétů, těhotenské fotografie, focení miminek, focení dětí, fotokalendář. K lidem přistupuje s přesvědčením a vírou, že hodnoty jako pracovní úspěch, společenské postavení nebo naopak zdánlivý neúspěch nejsou zdaleka tím, co o lidské existenci vypovídá ty podstatné věci.

Marmoleum Praha

Společnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na marmoleum výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Odstranění tetování

Lidí, kteří si nechávají udělat tetování se pohybuje v řádu tisíců a tento počet neustále narůstá. Je jasné, že tím i vzrůstá počet lidí, kteří se chtějí tetování zbavit. Tedy nechat si odstranit tetování.. Často se stává, že poté co jsou z tetování nadšení, si lidé začnou uvědomovat, že možná udělali chybu a chtějí si nechat tetování odstranit. Může se stát, že vám tetování bude bránit v tom, abyste dostali místo v seriozní práci, kde tetování nejsou přípustná. V takovém případě si lidé začínají pohrávat s myšlenkou o odstranění tetování.

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha funguje non stop - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce! Její technici ochotně odpoví na všechny Vaše dotazy a podají Vám cenné rady, které mohou pomoci uchránit váš majetek, před zloději. Zámečnickou pohotovost ocení každý, kdo potřebuje rychle vyřešit zabouchnuté klíče nebo je v situaci, která vyžaduje otevírání dveří bytu či potřebuje nouzové otevření auta. Dojezd pohotovostního technika garantuje zámečnická pohotovost Praha nejpozději do 60 minut od zavolání klienta na pohotovostní linku. Pokud dojezd překročí uvedený limit, poskytnou Vám 30% slevu!.

Sklenářství Praha

Hledáte profesionální sklenářství Praha? V oboru sklenářství jsou sklenáři z této firmy skutečnými odborníky a zvládnou bez problému vše od oprav rozbitých oken nebo vysklených dveří až po obložení kuchyně či koupelny barevným sklem. Máte zájem o barevné sklo, kalené sklo, bezpečnostní sklo, chcete vyrobit a nainstalovat skleněné schody nebo pochozí sklo, které byste použili na vaší podlahu? Tak to se jistě obraťte na sklenářství Klapka. Ani výroba akvária pro toto sklenářství Praha není problém.