Naši partneři

Jako Autosklo Praha Vám doporučujeme následující firmy:

Deratizace Praha

Deratizace Praha provedená touto firmou je rychlá a bezpečná. Profesionální přístup vyškolených odborníků, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) realizují za slušnou cenu.

Rekonstrukce bytů Praha

Společnost Bohemia Decor Group s.r.o. je stavební firma, která se zaměřuje na široké spektrum stavebních činností zejména na rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytů či celých domů v privátní i veřejné sféře. Jejich práce je v tom, že navrhnou ideální řešení a následné úplně realizují přestavbu včetně finální kompletace.

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha a je otevřené od 6:00 do 20:00. Jestliže se vám někdy bude hodit rychlá a kvalitní zámečnická pohotovost, tak si uložte číslo 601 502 205 do mobilního telefonu a v případě nouze volejte. Zkušení zámečníci z této firmy si dokáži poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro jejich Zámečnictví Praha to nejdůležitější a na jejich kvality se lze opravdu spolehnout.

Koupelny Praha

Luxusní koupelny Praha Dorint DG Centrum vás zvou do jejich nové vzorkové prodejny. Vzorková prodejna se nachází na Žižkově, v Praze 3. Naleznete zde veškeré výrobky, které jsou potřeba na realizaci pěkné luxusní koupelny. Mají zde tedy luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty.

Vjezdové brány

Jestliže potřebujete vjezdové brány, garážová vrata, ploty a ostatní výrobky z tohoto odvětví kontaktujte firmu Urban BVP. Tato společnost vám nejen dodá, ale také i nainstaluje ploty, vjezdové brány, garážová vrata, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, závory a různé parkovací systémy a ostatní produkty, které jsou s tímto oborem spojené. Firma Urban BVP montáž všech produktů provádí sama bez jakýchkoliv externích zaměstnanců. Má své proškolené a šikovné odborníky, o kterých ví, že svojí práci udělají poctivě a v předem domluvených termínech.

Marmoleum Praha

Společnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na marmoleum výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha funguje non stop - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce! Její technici ochotně odpoví na všechny Vaše dotazy a podají Vám cenné rady, které mohou pomoci uchránit váš majetek, před zloději. Zámečnickou pohotovost ocení každý, kdo potřebuje rychle vyřešit zabouchnuté klíče nebo je v situaci, která vyžaduje otevírání dveří bytu či potřebuje nouzové otevření auta. Dojezd pohotovostního technika garantuje zámečnická pohotovost Praha nejpozději do 60 minut od zavolání klienta na pohotovostní linku. Pokud dojezd překročí uvedený limit, poskytnou Vám 30% slevu!.

Sklenářství Praha

Hledáte profesionální sklenářství Praha? V oboru sklenářství jsou sklenáři z této firmy skutečnými odborníky a zvládnou bez problému vše od oprav rozbitých oken nebo vysklených dveří až po obložení kuchyně či koupelny barevným sklem. Máte zájem o barevné sklo, kalené sklo, bezpečnostní sklo, chcete vyrobit a nainstalovat skleněné schody nebo pochozí sklo, které byste použili na vaší podlahu? Tak to se jistě obraťte na sklenářství Klapka. Ani výroba akvária pro toto sklenářství Praha není problém.

Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. Jejich sortiment podlah vám nabízí širokou nabídku dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ostatních krytin. Mezi jejich službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu, které je na Praze 7, můžete osobně vidět široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Karavany Praha

Pokud si kladete otázku, jak moderním a komfortním způsobem cestovat během nadcházející dovolené, tak odpovědí pro vás může znít – Karavany. Společnost Karavany Praha dlouhodobě působí na trhu a nabízí prvotřídní služby. Zajímáte-li se o obytné vozy, obraťte se na ně. V případě zájmu o pronájem obytných vozů vám veškeré potřebné informace a nabídku šitou přímo vám na míru poskytne jejich půjčovna obytných aut. Rychlé vyřízení rezervací a objednávek je u nich samozřejmostí.