Deratizace KO

Pokud jste zrovna hledali firmu, která nabízí deratizace, tak vám doporučujeme KF TRANS s.r.o.. V jejich nabídce naleznete kompletní DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. V oblasti deratizace, na kterou se specializují nejvíce, vám mohou poskytnout například služby jako je deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, likvidace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Pokud vás zajímá více nebo chcete poptat deratizaci volejte na číslo 606 268 268.

Hrabákova 2001/21
148 00 Praha 11 ‎

Deratizace - proč od KF TRANS s.r.o.?

  • Rychlost - příjezd do 2 hodin od zavolání
  • Profesionální přístup všech zaměstnanců a 16 let praxe v oboru deratizace
  • 100% záruka na úspěšnost deratizace - jeli dodržen navrhovaný postup
  • Diskrétnost i v případě deratizace štěnic
  • Moderní vybavení a postupy při provádění deratizace
  • Spokojenost jejich klientů - reference k nahlédnutí

Deratizace diskrétně

Firma KF TRANS s.r.o. vám provede službu deratizace bytu a domu diskrétně. Nemají okatě označené vozy, z kterých by hned bylo každému jasné, že u vás probíhá deratizace. Všichni sousedé přeci nemusí hned vědět, že se u vás provádí deratizace štěnic.

Deratizace cena

Většina lidí očekává za službu jakou je deratizace příliš vysokou cenu, ale opak je pravdou. Cena deratizace není vůbec nedostižná a nezruinuje váš rozpočet. Navíc od firmy KF Trans dostanete 100% záruku na úspěšnost provedené deratizace. KF Trans se specializuje na Deratizace Praha 1 - 10 a Praha východ a také na povinné prohlídky a revize HACCP klientům z oboru potravinářství.

Proškolený personál na deratizace

Všichni pracovníci firmy KF Trans jsou neustále zaškolování, obeznamování s novými postupy. Mají také několik let zkušenosti a umí zvolit nejvhodnější postup. Odhalí přístupové cesty hlodavců a následně určí způsob zásahu. Provedením odborné deratizace chráníte váš majetek a zdraví.

Deratizace - na co dbát?

Dbejte na prevenci! Preventivní deratizaci je doporučeno provádět 2x ročně, aby se hlodavci nepřemnožili. Prevence je vždy lepším a snazším řešením než následný akutní stav, který je mnohem náročnější řešit. V případě akutní deratizace se dělá zákrok 3x za sebou v určitém časovém intervalu. Když se nedodrží tento postup, může se nežádoucí situace opakovat. Neřešte situaci na vlastní pěst! Hlodavci by si mohli vytvořit rezistenci a poté bude následná deratizace výrazně komplikovanější a to i z rukou odborníka.