Deratizace štěnic

Deratizace štěnic se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jde o likvidaci a vymícení těchto nebezpečných parazitů. Jde o složitý proces, na který je třeba skutečných odborníku s praxí. Deratizace štěnic je záležitost na zhruba 3 týdny, protože nejde o jednorázoví zákrok. Je potřeba vyhubit štěnice ve všech vývojových stadií. Odolnost štěnic je značná a pro běžného člověka je deratizace téměř nemožná. Jen profesionální firmy mají přístup k speciálním přípravkům, které opravdu na deratizace štěnic fungují.

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

Deratizace štěnic - jak tohoto parazita najít

Štěnice napadají člověka i domácí mazlíčky. Kousnutí od štěnice je velice podobné k tomu od komára. To jak příznaky, tak i vzhledem. Štípance od štěnice většinou svědí a mohou i lehce otéct.

Jak vypadají štípance od štěnice? I toto se dočtete na webu, který pro vás připravila speciálně firma Deratizace Praha. Rozdílem mezi štípnutím od štěnice a tomu od komára je v tom, že štěnice vás kousnou vícekrát vedle sebe. 

Deratizace štěnic - zanechávají po sobě stopy

Dále můžete přítomnost štěnic vystopovat pomocí výkalů, které po sobě zanechávají na matraci a okolí postele. Jde o černé tečky, které byste na zmiňovaných místech našli. Pokud máte pochybnosti nebo jste si už jisti, že máte doma štěnice, tak je třeba naléhavě situaci řešit a to oslovením odborníků na hubení štěnic. Firma Deratizace Praha se věnuje dezinsekci a likvidaci škůdců již 15 let.

Deratizace štěnic - proč vybrat firmu Deratizace Praha?

  • Deratizaci štěnic provádí nejmodernějšími dezinsekčnímy prostředky, které jsou běžné veřejnosti neprodejné
  • Vědí, že štěnice domácí vyžadují rychlí zásah. Do 2 hodin jsou u vás a problém řeší.
  • Mají velice přijatelné ceny a garantují 100 % úspěšnost jejich zákroku.
  • Stejně jako naše firma Autosklo Praha mají nespočet zkušeností a úspěšně realizovaných zakázek v oblasti deratizace štěnic.

Deratizace štěnic - proč vyhledat odborníky?

Jak jsme psali, tak likvidace štěnic je komplexní záležitost a je třeba nejen deratizovat váš byt, ale i byty okolo. Respektive je to doporučeno. Pokud byste se pouštěli do deratizace štěnic na vlastní pěst, tak riskujete, že si štěnice vytvoří rezistenci na vámi použité jedy a následná odborná dezinsekce bude výrazně komplikovanější.

Deratizace Praha pro vás navrhne vhodné řešení na míru vaší situaci a poskytne 100% garanci na úspěšnost tohoto zákroku. Poku deratizace štěnic úspěšná nebude, tak vám bude vráceno 100% peněz.

Deratizace štěnic - může za výskyt štěnic špína?

Mnoho lidí se za výskyt štěnic stydí a proto problém řeší pozdě a zkoušejí situaci zvládnout sami. Není však pravdou, že za štěnicemi stojí špatné hygienické podmínky. Je třeba si uvědomit, že štěnice se špínou nemají co dělat. Tohoto parazita si domů přitáhnete z dovolené nebo   vlaku či autobusu. 

Proč se mohou objevit štěnice?

  • Štěnice si nejčastěji lidé přivezou z dovolené a to i z luxusních hotelů,
  • Štěnice se objevují všude tam, kde je větší koncentrace lidí.
  • Často se přemnoží i v různých skladech a lidé je přinesou domů z práce.
  • V panelácích se k vám štěnice mohou dostat i mezi prostupy kolem trubek ústředního topení