Folie na okna Infrasol

Základním rozdělením veškerých dodávaných fólií na okna do České republiky jsou dvě hlavní kategorie:

  1. Fólie pro skla vozidel
  2. Fólie pro skla staveb

Fólie Infrasol
E-mail:
info@infrasol.cz

V těchto dvou skupinách naleznete širokou škálu různých druhů fólií a v této sekci můžete objevit hlavní účel každého typu. Bez ohledu na to, zda se jedná o dobře známé výhody fólií či nejnovější možnosti využití, poptávka a prodej fólií rostou, neboť tyto fólie efektivně a ekonomicky řeší mnoho běžných problémů.

Fólie pro okna a jejich využití:

Na rozdíl od fólií Infrasol určených k ochraně karosérie aut a motocyklů jsou všechny fólie v této kategorii jednoduše klasifikovány jako fólie pro sklo. Jsou to samolepící fólie pro sklo určené pro okna budov, automobilů a dalších dopravních prostředků, známé také jako autofolie. Existuje mnoho druhů fólií vhodných i pro skleněné výplně uvnitř místností a podobně, přičemž výhody a využití těchto fólií jsou různorodé.

Fólie pro okna vozidel

Jedná se o fólie určené pro okna vozidel, běžně označované také jako zatmavovací fólie. Nejmodernější autofólie Infrasol, například i-MAX, nejenže účinně blokují až 93 % infračerveného tepla v horkých letních dnech, ale díky své speciálně vytvrzené struktuře, dvakrát silnější než konkurenční fólie, výrazně zpomalují pokusy zlodějů o rychlé vykradení vozidla skrz okénko.

Od roku 2015, kdy byla představena nová výrobní značka Infrasol, bylo mnoho profesionálních lepičů autofólií přesvědčeno, že fólie Infrasol nabízí nejlepší poměr výkonu, ceny a kvality na trhu.

Do této kategorie nyní spadají nejen fólie pro autoskla s běžnou technologií, ale i inovativní autofólie, například i-MAX, která výrazně snižuje průnik infračerveného tepla a poskytuje vysokou odolnost proti pokusům o krádež.

Pokud se zajímáte o zabezpečení vozidla proti krádeži skrze rozbité boční okénko, oceníte bezpečnostní fólii SMC-4, která poskytuje spolehlivou ochranu pro autoskla.

Fólie pro okna staveb

Tato kategorie zahrnuje čtyři druhy fólií s různým využitím. Některé jsou vhodné jako interiérové fólie, které lze bezpečně instalovat i na dvojsklo zevnitř bez rizika prasknutí skla způsobeného teplotním stresem. Jiné fólie lze instalovat zvenčí pro lepší zadržení tepla v letních měsících.

Protisluneční fólie pro okna

Hlavním cílem těchto fólií je co nejvíce omezit průchod tepla do místnosti. Jsou známy jako solární fólie nebo protisluneční fólie. I když je klimatizace běžnou volbou v horkých dnech, mnoho lidí není informováno o jejích potenciálních nebezpečích pro zdraví. Fólie na okna Infrasol dokáží snížit průnik infračerveného tepla ze slunce až o 90 %.

Termoizolační fólie pro okna

Hlavním záměrem použití termoizolačních fólií je snížit únik tepla během zimních měsíců pomocí své speciální polyesterové struktury. U některých fólií Infrasol je tento efekt ještě výraznější než u jiných.

Bezpečnostní fólie pro okna

Bezpečnostní fólie pro okna od INFRASOL patří mezi fólie pro okna, které jsou stále častěji využívány jako efektivní ochrana proti snadnému vloupání skrz sklo. Klíčovým prvkem každé bezpečnostní fólie pro sklo je kvalitní, průhledný a odolný laminát, schopný odolat i extrémním nárazům a zajistit ochranu vašeho majetku.

Privátní fólie pro okna

Hlavním cílem privátních fólií je eliminovat průhlednost skla a současně umožnit dostatečné množství viditelného světla proniknout do místnosti. Velké továrny, které mají skleněná okna ve svých výrobních nebo skladovacích prostorech, instalují matné fólie INFRASOL, aby omezily sledování pracovního procesu nejen zaměstnancům, ale i náhodným pozorovatelům zvenčí.