Garážová vrata

Garážová vrata, ploty a vjezdové brány od firmy Urban BVP doporučujeme

Firma Urban BVP má více jak 20 let praxe v oboru. Ráda vám nabídne a i naistaluje garážová vratavjezdové brány, branky, pohony pro brányplotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Veškerý svůj sortiment včetně garážových vrat dodají i s následnou montáží. Před každou realizací se dorazí podívat na prostorové dispozice, probrat s vámi vaší představu a následně zvolí ideální řešení. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro rozsáhle firemní zakázky. Spolupracují již léta s ověřenými dodavateli.


BRÁNY, VRATA, PLOTY
Telefon: +420 607 813 984
E-mail: info@vrataeu.cz

Garážová vrata - rozdělení

Garážová vrata se dělí kategorií na základě jejich způsobu otevírání. Každý typ - kategorie má své výhody a nevýhody. Společnost Urban BVP vám ochotně poradí a pomůže vybrat ten nejlepší typ garážových vrat přímo pro vaší garáž.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata se otevírají svisle. Tyto garážová vrata jsou členěna do několika sekcí, díky tomu se mohou "zlomit" a zasunout pod strop vaší garáže. Jednotlivé části jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, která zajistí velkou tepelnou a zvukovou izolaci. Zasunutá vrata jsou vyvažována tažnými nebo torzními pružinami. Vrata jsou vybavena pojistkou proti přetržení. Výhodou těchto vrat je, že v garáží vám nebudou zabírat tolik potřebné místo. Pouze několik centimetru u stropu. Místo před garáží zůstane tak volné nebo pokud byste si nemohli použít jiný typ vrat, které toto místo vyžadují. Takto tomu je například u křídlových brán.

Garážová vrata dvoukřídlá

Garážová vrata dvoukřídlá jsou stále nejrozšířenějším typem garážových vrat. Jsou nejlevnější a skvěle se hodí ke každé garáži. Jedná se o technicky nejjednodušší řešení, finančně nejvýhodnější a jelikož u garážových vrat dvoukřídlích není zapotřebí elektrická část, která by dveře poháněla, tak jde i o nejspolehlivější. Jejich takřka jedinou nevýhodou je, že vyžadují volné místo před garáží kam se tyto vrata otevírají.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata vám svým řešením zajistí maximální využití prostoru a to dokonce bez nutnosti větších stavebních úprav. Rolovací garážová vrata se také otevírají svisle jako ty sekční, ale nezajedou pod strop, ale jak název napovídá pouze se zarolují na začátku stropu. Vyrábí se přímo na míru dle požadavků a dispozičních možností zákazníka a není problém je nainstalovat do již postavené garáže. Rolovací vrata jsou standardně vybavena elektropohonem, který má vnějším a vnitřním vypínač. 

Výklopná garážová vrata

Garážová vrata výklopná mají svislé ovládání. Jedním pohybem vzhůru a dolů vrata otevřete a opět zavřete. Při jejich otevření celá plocha vrat zajede pod strop, čímž šetří místo ve vnějším prostoru garáže. Uvnitř vrata zůstanou těsně pod stropem a nebudou vám tak zabírat místo ani uvnitř garáže. Vrata se otevírají lehce a provoz je bezhlučný.

Garážová vrata s dveřmi

Garážová vrata s dveřmi jsou praktickým řešením, které vám umožní vstup do garáže bez otevření celých vrat. Garážová vrata s dveřmi se otevírají mohou otevírat dvěma způsoby. Buď se mohou otevřít jako tomu je u vrat výklopných nebo naopak mohou zajet podstrom jako to funguje u sekčních vrat. Tyto garážová vrata mají pojistku proti zavření vrat, když jsou dveře otevřené, tak se celá garážová vrata nezavřou, protože by mohlo dojít k fatálnímu poškození.

Firma Urban BVP má vlastní personál

Urban BVP využívá na práci výhradně své zaměstnance. Nestane se, že by si na práci najmula externisty, protože si potrpí na kvalitně provedené práci a aby vám tuto k kvalitu zaručili, tak odvádí práci výhradně vlastními silami. Navíc majitel Zbyněk Urban je vždy přítomen minimálně na začátku instalace a u předávání díla. Pokud tedy chcete namontovat garážová vrata, vjezdové brány, pohony pro brányplotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy, tak vám doporučujeme firmu s více jak 20 letou praxi v oboru