Luxusní koupelny Praha

Luxusní koupelny Praha Dorint DG Centrum vás zvou do jejich nové vzorkové prodejny. Vzorková prodejna se nachází na Žižkově, v Praze 3. Naleznete zde veškeré výrobky, které jsou potřeba na realizaci pěkné luxusní koupelny. Mají zde tedy koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové koutyV této vzorkové prodejně (150 m2) jsou vystaveny a představeny luxusní koupelny od firmy Dornbracht a Alape. Tyto firmy se specializují na koupelny dle nejnovějších trendů a v Dorint DG centru na ně reagují. Naleznete zde tedy ty nejnovější výrobky právě od těchto světových dodavatelů produktů pro luxusní koupelnyy. Dornbach i Alape nejsou jedinými ověřenými dodavateli luxusních koupelen, které ve vzorkové prodejně naleznete.

Luxusní koupelny - nechte se inspirovat

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo
774 221 009

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM
Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Nadnárodní společnost Dornbracht Group se za 60 let své existence stala leaderem ve výrobě prémiových armatur. Význačně ovlivnila trh a jeho vývoj, jak po stránce designu, tak i v samotné technologii. Počátkem roku 2001 se stala součástí koncernu Dornbracht Group také společnost Alape. Mezi výrobci sanitárních zařízení má tato společnost jméno a dobrou pověst. V DG centru v Praze na Žižkově Vám luxusní baterie Alape osobně představí. Proškolení pracovníci vám pomohou vybrat ty nejlepší výrobky pro vaše luxusní koupelny!

Koupelny Praha - vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Luxusní koupelny - sprcha nového tisíciletí

Ve vzorkové prodejně luxusních koupelen vám představí technologii jakou je systém PERFORMING WATER. Tato technologie posouvá výrobky Dornbracht na vyšší úroveň. Jde zejména o rozsáhlé možnosti optimalizování toku vody. Způsoby jako jsou např. forma deště, intenzivní pulzující nebo zahalující proud vody. Tyto možnosti vám navodí pocit luxusu. Můžete si ve vašem sprchovém koutě zařídit jedinečný zážitek, který může být vždy jiný. Možností je opravdu mnoho.

Luxusní koupelny – transforming water system

Unikátní systém TRANSFORMING WATER vznikl na základě dlouhodobých poznatků a zkušeností. Cílem tohoto systému je dosáhnout maximálně příjemného pocitu z koupele. Díky designu, architektuře a technologie Vám může nabídnout dokonalé místo, kde můžete relaxovat a načerpat novou energii. To především umožňuje harmonizace vody, světla a vůně. Vaše koupelna se tak může stát místem, kde se budete cítit naprosto skvěle.

Luxusní koupelny - sanitární "Alape" vybavení

Pokud chcete mít luxusní koupelnu, tak vám určitě nejde jen u funkčnost, ale také o atmosféru, kterou vaše moderní koupelna bude mít. Glazovaná umyvadla od společnosti Alape vám pomohou takovou atmosféru luxusní koupelny navodit. Alape svá umyvadla vyrábí v mnoha vzájemně kombinovatelných verzích, tak aby dokázala splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.