Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. Jejich sortiment podlah vám nabízí širokou nabídku dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ostatních krytin. Mezi jejich službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu, které je na Praze 7, můžete osobně vidět široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám vždy poskytne veškeré služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. vám rádi spolehlivě dodají a následně zrealizují pokládku všech typů podlahových krytin. Mimo to vám mohou poskytnout i ostatní služby jako jsou údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalaci terasových prken nebo dřevěný obklad domů. Je jasné, že v jejich nabídce nechybí ani nejžádanější služba a tou je pokládka podlah.

Podlahy Praha - sortiment

V nabídce sortimentu prezentují všechny podlahové krytiny na které si jenom vzpomenete. Navíc v jejich vzorkové prodejně Podlahy Praha, si lze všechny tyto krytiny prohlédnout. Na Praze 7 v ulici Komunardů 38 vám s výběrem krytiny dle vašich požadavků vždy pomůže vyškolený personál.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

Když vybíráte novou podlahu, tak musíte dbát hned na několik věcí, které následně ovlivní její vlastnosti a konečný vzhled. Podstatné je především vybrat vhodnou podlahu s ohledem na vašem stávajícím podkladu. Hodně důležitá je tvrdost povrchu a tloušťka dílců krytiny. Tyto parametry následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším parametrem je i výběr dekoru u konkrétního typu podlahy nebo třeba i fakt, že u Dřevěné podlahy lze provést možnost broušení parket či prken, a tak vám renovace parket  zajistí, že bude vaše podlaha opět vypadat jako nová. Tato renovace podlah se může provádět opakovaně. S tím vším vám osobně poradí v vzorkové prodejně na Praze 7. V podlahovém studiu se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky

Podlahy Praha Podlahy Praha 1 Podlahy Praha 2 Podlahy Praha 3 Podlahy Praha 4 Podlahy Praha 5 Podlahy Praha 7 Podlahy Praha 6