Rekonstrukce bytů Praha

Společnost Bohemia Decor Group s.r.o. je stavební firma, která se zaměřuje na široké spektrum stavebních činností zejména na rekonstrukce bytového jádrarekonstrukce koupelnyrekonstrukce bytů či celých domů v privátní i veřejné sféře. Jejich práce je v tom, že navrhnou ideální řešení a následné úplně realizují přestavbu včetně finální kompletace.

Cílem je kvalitně a profesionálně odvedená práce. Stejně jako pro nás jako pro autosklo Praha není žádná výměna čelního skla nemožná, tak pro firmu Bohemia Decor Group není problém ani specifická rekonstrukce. Nikdy od nich neuslyšíte, že něco nejde. I velmi netradiční nápady berou jako výzvu a ne jako problém. Pokaždé najdou optimální řešení rekonstrukce bytu podle požadavků zákazníka. Můžete čekat osobní přístupu a plnění dohodnutých termínů.

Rekonstrukce bytů Praha - jak pracují?

Individuální přístup k zákazníkovi zde není jen fráze. U firmy je po celou dobu rekonstrukce bytu zákazníkovi k dispozici konkrétní osoba, se kterou můžete řešit všechny svoje připomínky.

Nabídku vypracují zdarma - kontaktujte je a oni posoudí konkrétní situaci. Zdarma a nezávazně pro vás připraví plán rekonstrukce bytu i cenovou nabídku. Přehledný položkový rozpočet - celkovou cenu rekonstrukce zákazníkovi vždy připraví před zahájením prací.

Rekonstrukce bytů Praha - co umí?

Kompletní rekonstrukce bytu či domu zahrnuje bourací práce, odvoz a ekologickou likvidaci sutě, stavební práce, instalace elektrických a instalatérských rozvodů, sádrokartony, obklady, montáže i dodávky sanitární techniky, rekonstrukce nebo výměna oken a dveří, dodávka a pokládka všech druhů podlahových krytin, zařídí i malířské nebo truhlářské práce.

Veškeré stavební práce od návrhu až po závěrečný úklid provádí výhradně vlastními profesionálními řemeslníky.

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Rekonstrukce bytů Praha - mohlo by Vás zajímat

Mimo rekonstrukce bytového jádra nabízejí i rekonstrukce koupelny

Další stránky ze sekce rekonstrukce na jejich webu