Restaurace Praha

Pro ty z vás, kteří zrovna na internetu vyhledávají restaurace Praha 6, bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Tato původní česká hospoda, která má bohatou historii vám nabídne opravdu dobré pivo, zahrádku, grilování, živou hudbu, vynikající prostor na svatby či narozeninové oslavy a příjemný personál, který podtrhne skvělý dojem.

Wolkerova 12,
160 00 Praha 6
+420 233 322 594
rezervace pouze telefonicky

Restaurace v Praze s nejlepším čepovaným pivem

V hostincích bývá vždy veseleji a rušněji, pokud se správně čepuje dobré pivo. Jak je všeobecně známo, na kvalitu piva má vliv nejen samotné pivo, ale i to, jestli je načepované z čistých trubek a do čisté a vlhké sklenice. Ve zdejším hostinci mají nejenže čisté trubky, které proplachují pravidelně, ale také zde jsou zkušení výčepní, kteří vědí, jak vám pivo natočit. To je spolu s chutným jídlem opravdu základ každé hospody. V restauraci Praha 6 Na Slamníku můžete tedy očekávat oboje a k tomu i vynikající obsluhu, bez které by ani tyto dvě klíčové věci nestačily. Přece jenom obsluha má největší vliv nato, jak se v dané hospodě cítíte. Restaurace Praha 6 Dejvice nabízí celou řadu míst s kvalitním sezením. Hostinec Na Slamníku vás určitě potěší vším výše uvedeným - pivo, jídlo a příjemný personál.

Restaurace Praha - oslavte narozeniny nebo svatbu!

Tato restaurace na svatby či pro narozeninové oslavy je opravdu dobrou volbou. Pro takové účely vám mohou nabídnout oddělený prostor - sál, který byl pro firemní večírky a podobné akce přímo určen. Pokud tedy hledáte restauraci na svatby nebo pro narozeninové oslavy či firemní večírky, jistě neprohloupíte pokud si zarezervujete tento hostinec. Rezervace je možná po telefonické domluvě. Dalším důvodem, proč je tato restaurace tak oblíbená pro pořádání hromadných akcí je, že má k dispozici hezkou zahrádku, s kterou daná restaurace Praha - hostinec Na Slamníku disponuje. Je totiž jasné, žes správná restaurace na svatby musí mít i krásný venkovní prostor, kde bude moci s hosty posedět a třeba i zatančit. Na zahrádce jsou stromy, které nejenže poskytují příjemný stín, ale dodávají místu příjemnou atmosféru. Zdaleka ne každá restaurace v Praze nabízí také gril a udírnu jako právě restaurace Na Slamníku. Návštěvníci si mohou pochutnat na vepřových, kuřecích nebo hovězích kulinářských specialitách, které připravují  skvělí kuchaři.

Restaurace v Praze s živou hudbou

V neposlední řadě je Hostinec Na Slamníku známý i slavným hudebním klubem. Živá hudba v restauraci je vždy vítaným zpestřením.  Kvalitní hudební produkci jistě uvitá každý návštěvník. Znalci hudební scény vědí, že právě na pódiu této restaurace začínala před lety nejedna slavná kapela. Sportovním fandům udělá radost TV na sportovní přenosy.

Jedinečná zahradní restaurace v Praze – Hostinec Na Slamníku

V létě se restaurace se zahrádkou stávají velmi často vyhledábaným tématem. Lidí dokonce zavítají do jíné hospody, než jsou normálně zvyklí, protože vyžadují restauraci se zahrádkou. Právě námi doporučovaná hospoda Na Slamníku má velkou zahrádku, která není na ulici, ale v prostoru, do kterého se dostanete skrz hospodu. Prostě ideální zahrádka s dobrým pivem a se stromy, které vám poskytnou stín.Restaurace s terasou, kterou má tato restaurace Praha vás jistě nadchne. Posezení je o to příjemnější, že na této zahrádce bývá i hrill a můžete si objednat chutné speciality z grillu. Restaurace s grillem jsou v letních obdobích rovněž velmi často vyhledávané.

Dobroty z grilu si vychutnáte v hostinci Na Slamníku

Restaurace s grilováním je velmi oblíbená mezi návštěvník a samozřejmostí je i skvěle načepované tradiční české pivo, které osvěží každého návštěvníka. V zimních měsících je k dispozici posezení uvnitř. Interiér si zachoval původní tradiční ráz, včetně kachlových kamen a krbu. Věděli jste, že restaurace v Praze - hostinec Na Slamníku možná jako jediný nabízí domácí buchty? Pokud ne, tak neváhejte a přijďte se přesvědčit o vysoké úrovni tamní gastronomie a útulném prostředí.