Ruční mytí aut

Pokud zrovna potřebujete provést ruční mytí auta a Prahu 6 nemáte daleko, tak vám doporučujeme Automyčku Dejvice. Jejich provozovna se nachízí v centru Dejvic, v podzemních garážích hotelu International. Automyčka Dejvice má kvalitní služby za rozumnou cenu. Ruční mytí aut Praha: Automyčka Dejvice je ten správný partner pro vás.

Příprava auta na prodej je služba, kterou zmínime ihned na začátek, protože tato služba je pro mnoho lidí neznámá. Přitom se majiteli auta finančně vyplatí. Nejenže snáze svůj vůz prodá, ale také bude zvýšena hodnota vozu a investované peníze do ručního mytí auta se vám vrátí.

Ruční mytí aut - programy

Automyčka Dejvice dělí své služby do tří programů. Jednotlivé programy jsou odstupňovány nabídkou i cenou, aby si vybral každý klient podle svých nároků a finančních možností.

Ruční mytí aut program 1 - Standard

Jak lze z názvu vytušit, tak tento program vám poskytne tu nejzákladnější a nejdůležitější péči, kterou vyžaduje minimálně 2x do roka každý vůz. Přesněji do tohoto programu patří precizní mytí exteriéru vozidla, dále očištění od všech nečistot, které na autě během používání ulpívají. Běžně to jsou nečistoty od hmyzu a asfaltu.

Samozřejmostí je ruční osušení, umytí prahu a vnitřních hran dveří. Budou vám umyta okna a ošetřeny veškeré plasty.

Následuje vyluxování interiéru a závěrečné provonění vozu, které podtrhne skvěle odvedenou práci.

Ruční mytí aut program 2 - Komplet

Program komplet obsahuje vše, co vám nabízí program Standard a tato služba je dále rozšířena o důkladné ruční mytí karoserie, ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a ošetření pneumatik. V interiéru vám nejenže vyluxují, ale také provedou tolik vyžadované tepování koberců a omytí kůže. Na závěr ještě vnitřek vozu ošetří včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 - Komplet NANO

Kompletní program je to nejlepší, co pro svůj vůz můžete udělat. Nabízí vše z Programu 1 a 2 a k tomu navíc i trojnásobné ruční umytí karoserie. Podle prvního programu, podle druhého programu + ošetření nano šamponem. Dále v programu 3 je tepování autosedačekmytí motoru a v rámci mytí auta i tekuté stěrače a ochranu laku na cca 3 měsíce.

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tím zlikvidujete viry a bakterie ve vašem voze.

Ruční mytí aut - stop virům

Čištění ozónem je metoda, která likviduje viry a bakterie. Můžete si ji v automyčce Dejvice objednat i zvlášť, bez ohledu na výběr programu.

Ruční mytí aut - kvalitní autokosmetika

Myčka aut používá výhradně autokosmetiku od renomované značky MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky má firma odzkoušené řadu let, a proto je používá ve své automyčce. Přípravky jsou velmi kvalitní a šetrné k životnímu prostředí.

Ruční mytí aut Dejvice - vychází klientům vstříc

V automyčce Dejvice jsou si vědomi toho, že někteří klienti svůj vůz neradi svěří do cizích rukou a o ruční mytí auta se chtějí postarat sami. Proto vám mohou nabídnout možnost čištění aut, kdy si vůz omyjete sami, či pod odborným dohledem. Rádi s vámi vše proberou, poskytnou technologii a zbytek už bude na vás.