Marmoleum Praha

Společnost Podlahy Praha nabízí podlahovou krytinu marmoleum se všemi službami, které se s touto podlahou spojují. Pokládka a údržba této 100% přírodní podlahové krytiny pro ně není problém. Marmoleum je přírodní linoleum, které se dá plně recyklovat a jedná se tak o ekologicky nezávadnou podlahu. Marmoleum je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha je dobrou investicí do budoucnosti.

Taktéž jako naše společnost Autosklo Praha má velké zkušenosti v oboru opravy autoskel a výměna čelního skla či lepení prasklin u nás proběhne v naprostém pořádku, tak vás nezklamou podlahy marmoleum od společnosti Podlahy Praha

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Marmoleum vyráběno ekologickou cestou a rovněž jeho likvidace je pro životní prostředí, ale také i jeho likvidace je ekologicky nezávadná. Marmoleum lze spálit aniž by zatížilo životní prostředí či ho lze jednoduše dát na kompost, kde se beze zbytku rozloží.

Podlaha z marmolea je teplá a příjemná na dotek, má antibakteriální vlastnosti, je antistatická a díky tomu nepřitahuje prach. Je vhodná pro alergiky i astmatiky. Marmoleum je odolné vůči vlhkosti i vodě a lze ho realizovat i na podlahové topení. 

Marmoleum – proč si ho pořídit?

 • marmoleum je stoprocentně přírodní materiál
 • jeho životnost je 30 – 50 let
 • je tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
 • široký výběr dekorů, vzorů, barev
 • potlačuje množení bakterií
 • výborně hlukově i tepelně izoluje
 • je přirozeně antistatické a vhodné pro alergiky i astmatiky
 • má vysokou odolnost proti mechanickému poškození
 • lze ho instalovat i na podlahové topení
 • je vyráběné technologií šetrnou k přírodě
 • je 100% biologicky rozložitelné
 • snadno se udržuje
 • při pokládce vytváří téměř neviditelné spoje

Marmoleum - v jaké barevné nabídce a vzorech lze koupit?

Marmoleum poskytuje široké možnosti v nespočtu různých barevných kombinací. Máte možnost vybírat syté, zářivé, jemné, mramorové i neutrální barevné odstíny. Marmoleum se skládá z několika řad a může Vám nabídnout více než 160 barev. Navíc výrobci nabízejí možnost zadat si barvu takzvaně na míru a výrobce vám vytvoří barvu podle vašeho přání. Díky dřevité moučce a kvalitním přírodním pigmentům odolným vůči UV záření používaných při výrobě marmolea zůstávají barvy jasné a živé po dlouhou dobu.

Marmoleum umožňuje vzájemnou kombinací vytvořit různé podlahové vzory, obrazce nebo variace podle vašich návrhů a fantazie. Vaše přírodní podlaha tak bude v souladu nejen s moderními trendy bydlení a interiérového designu, ale může přímo zářit barvami přesně podle Vašich požadavků a přání. Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha umí marmoleum perfektně kombinovat a vytvoří Vám podlahu, jakou nikdo jiný nemá!

Marmoleum pokládka

Marmoleum se vyrábí v pásech, čtvercích nebo je dostupné v lamelách (marmoleum click). Pro pokládku této krytiny je vždy potřeba mít kvalitně připravený podklad, který musí být suchý, rovný, čistý, hladký, celistvý a nejlépe vystěrkovaný. Marmoleum je přírodní materiál a má řadu specifických vlastností, proto se vždy vyplatí pokládku nechat odborné firmě. Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi ze společnosti Podlahy Praha marmoleum dokonale znají, umějí využít všechny jeho vlastnosti a lehce si poradí s dokonale provedenou pokládkou.

Pokládka marmolea provedená podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. probíhá vždy s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové umí marmoleum položit tak, abyste byli na 100% spokojeni. Disponujeme nejen vlastními proškolenými pracovníky, ale samozřejmě také veškerou technikou potřebnou pro pokládku marmolea.