Oprava autoskla

Opravy autoskel jako Autosklo Praha JR provádíme již od roku 2000. Oprava autoskla výměnou nebo lepením skla pro nás není žádným problémem. Jestliže chcete spolehlivou firmu, která disponuje nejenom kvalitními zaměstnanci a kvalitou materiálu, ale také řadou nadstandardních služeb, tak jste se správně obrátily na Autoskla JR. Opravy autoskel provádíme po Praze a okolí do 100km nonstop, dále dle domluvy. Naši zákazníci jsou u nás vždy na prvním místě, a máme pro ně řadu dalších nadstandardních služeb, kterými se náš servis může pyšnit. Například při hotovostní platbě mohou naši internetoví zákazníci uplatnit slevu 6%. Při provizorní opravě zase získáte slevu 20% na objednané autosklo. Nabízíme mnohé další slevy a bonusy.

Opravy autoskel děláme více jak 20 let

Co dělat když máte poškozené autosklo? Jednoduše nám zavoláte a náš servisní technik udělá odborný posudek, jestli se autosklo musí vyměnit (výměna autoskla), nebo je možná oprava čelního skla. Scelení praskliny čelního skla lze uplatnit zpravidla, pokud prasklina nedosahuje větších rozměrů. Dále lze opravu autoskla provést v případě, že prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče. Jestliže by prasklina bránila řidiči ve výhledu na silnici, jejím scelením by se problém s viditelností neodstranil. Proto tedy nemůže být oprava autoskel provedena, zasahuje-li prasklina do zorného pole řidiče.

Potřebujete zjistit ceny autoskel přesně na Váš typ a model vozu?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA DO HODINY
Odeslat poptávku
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Oprava autoskla - fotogalerie

Oprava autoskel - lepení bodové praskliny

lepení čelního skla nelze provádět vždy. Je tedy třeba odborná prohlídka našeho specializovaného technika. Technik sdělí, zda je oprava autoskla možná nebo zda je scelení praskliny nemožné provést. Opravy autoskel provádíme u nás v servisu, lze ovšem realizovat i opravu kdekoliv po Praze a okolí do 100km díky našemu mobilnímu autosklo servisu. Delší vzdálenosti dle dohody.

Oprava autoskla lepením

Jelikož naši klienti potřebují opravy autoskel scelováním v Praze a okolí do 100km ve dne v noci(dále dle domluvy), provádíme proto i opravy autoskel pomocí lepení - scelování. Náš autosklo nonstop servis jistě ocení majitelé vozidel, kterým kdyby nebyla okamžitě provedená oprava autoskla, tak by například čelili možné krádeži vozidla nebo jeho součástí (autorádio).

Opravy autoskel autobusu

U nás není možná pouze oprava autoskla u automobilu, ale opravy autoskel také provádíme u autobusu a nákladních vozidel. Pokud máte zájem o naše služby jako je oprava autoskla nebo jakékoliv jiné námi nabízené služby, můžete se snadno a rychle objednat prostřednictvím on-line objednávky.

Opravy autoskel ceník

Pokud odborný posudek našeho servisního technika bude takový, že je možné opravu autoskla provést lepením, tak se taková oprava autoskla pohybuje řádově v rozmezí 800 -1800 Kč. Pokud technik shledá, že lepení praskliny autoskla nelze provést, pak musí přijít na řaduvýměna čelního skla. Připravili jsme pro vás ceník autoskel. Pokud ovšem máte vaše auto řádně pojištěné, dá se u nás uplatnit výměna autoskla z pojištění.

Oprava autoskla - video