Mobilní servis

Mobilní servis

Mobilní servis Autosklo Praha JR je plnohodnotně a kdykoli připraven provést výměnu, nebo opravu autoskla na zákazníkem zvoleném místě, kdekoli v České Republice. Díky tomu, že držíme na skladě většinu skel pro běžně provozovaná vozidla na našich silnicích, můžeme zákazníkovi nabídnout takto praktickou opravu jeho „nepojízdného“ vozidla. Všechna naše skladová skla jsou od předních světových výrobců autoskel (autoskla čínské, aj. výroby využíváme pouze na základě výslovného přání zákazníka).

Mobilní servis – přijedou vyškolení odborníci

Mobilní servis firmy Autosklo Praha JR je vyškolený tandem odborníků v oblasti autozasklívání, který má za sebou mnoholetou praxi jak v dílenském, tak v kancelářském prostředí firmy. Díky tomu k Vám od nás nepřijede dvojice nezkušených kutilů, učící se svou práci na Vašem autě, ale dva technici, kteří jsou vyškoleni operativně vyřešit jakýkoli problém, který může v souvislosti s výměnou čelního (nebo i jiného) skla vzniknout. Technici, díky svým bohatým zkušenostem vždy odborně řeší problémy různého druhu, jenž mohou vyvstat v rámci montáže. Náš mobilní autosklo servis pracuje prakticky v jakýchkoli podmínkách a to až do -10°C (do této teploty je od výrobce plně garantovaná funkčnost lepidel, které používáme). V případě deště použijeme mobilní zastřešení, které vozíme vždy sebou.

Mobilní servis – vyřídíme i pojistnou událost

V rámci našeho mobilního servisu zvládneme administrativně vyřídit pojistnou událost za Vás, kvalitativně úplně stejně, jako v případě vyřízení zákazníka na naší pobočce.

Mobilní servis – do 2 hodin je auto provozuschopné

Náš mobilní servis nepotřebuje na montáže čelního skla u zákazníka více jak jednu hodinu. Pro základní technologické vyzrání lepidla by se s vozidlem nemělo ještě další jednu hodinu manipulovat. Po této době bude výměna čelního skla nebo výměna zadního skla plně dokončena a je garantována provozuschopnost vozidla a to i s ohledem na možnou autonehodu, při které by se aktivoval přední airbag (ten se po iniciaci opírá o čelní sklo – jeho pevné ukotvení musí být tedy samozřejmostí…)

Mobilní servis – s námi chybu neuděláte

Vyberete-li si pro opravu Vašeho vozidla mobilní servis firmy AUTOSKLA JR, určitě chybu neuděláte. Nejen, že na provedenou práci držíme plnou záruku 24měsíců, ale stojí za námi již 14 let odvedené práce v oblasti výměny autoskel a to téměř se 100% spokojeností našich zákazníků.