Výměna zadního skla

U nás provádíme výměny zadního skla auta snadno a rychle. Navíc nabízíme naším zákazníkům mnohé nadstandardní služby ať už v podobě dokonalého servisu, nebo jiných bonusů a slevRealizujeme u nás: výměny zadního skla auta, výměny předního skla, výměny bočního skla a výměny dalších jiných autoskel. Naše firma má s výměnou autoskel značné zkušenosti – v oblasti výměny autoskel se pohybujeme již 14 let. Máme široký sortiment s více než 8000 autoskel různých typů a velikostí  jak pro osobní automobily, tak i pro autobusy a nákladní vozidla. Nejprodávanější typy autoskel a jejich cenu naleznete v našem ceníku autoskel. Pokud máte zájem o výměnu vašeho zadního autoskla, popřípadě bočního autoskla, ale váš typ vozidla není v sekci nejprodávanějších autoskel, jednoduše nás kontaktujte buďto v kontaktech anebo přes formulář uvedený v autosklo ceníku. Vaši poptávku zpracujeme zdarma a to do jedné hodiny. Pro výměnu zadního skla, výměnu bočního skla, výměnu střešního okna nebo jakéhokoliv dalšího autoskla můžete použít online objednávku. Mimo výměny zadního skla a ostatních autoskel také poskytujeme čištění interiéru vašeho osobního nebo nákladního vozidla.

Oprava bočního, zadního a oprava čelního skla je u nás možná na počkání.

Potřebujete zjistit ceny autoskel přesně na Váš typ a model vozu?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA DO HODINY
Odeslat poptávku
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Autofólie po výměně bočního nebo zadního skla

Když už se člověk pustí například do výměny zadního nebo výměny bočního skla, může si při té příležitosti nechat udělat autofólie neboli fólie na autoskla. Autofólie na zadní skla a autofólie na boční skla mají mnohé využití. Například při velice teplém letním dnu se hodí vlastnost odrážet sluneční energii až o 65%. Další dobrá vlastnost autofólií je pohlcovat až 95% UV záření. V  neposlední řadě se po výměně zadního skla či výměně bočního skla hodí autofólie na zlepšení odolnosti zadního respektive bočního skla proti nárazu.

Výměna značkového autoskla a druhovýroba

Námi nabízená boční a zadní skla jsou boční a zadní autoskla od originálních výrobců a jsou automaticky používána při montáži vozidel hrazených pojišťovnou. Nabízíme však ještě autoskla z druhovýroby – jejich ceny můžete srovnat v našem ceníku autoskel. Pokud chce někdo ušetřit drobný  obnos peněz, pak se autoskla z druhovýroby hodí, ovšem na některých věcech se šetřit nedoporučuje a jednou z těchto věcí je výměna bočního skla nebo také výměna zadního skla. Ač to není na první pohled zřejmé, tak autoskla patří k nejdůležitějším částem auta. Při případné srážce záleží na odolnosti autoskla a na především dobré viditelnosti, což je v silničním provozu nezbytná nutnost.

Asistenční nehodová služba autoskla

Měli jste nehodu? Poškodilo se vám například zadní nebo boční sklo u auta? Víte jak danou situaci efektivně a rychle vyřešit bez zbytečných nervů – tak že ji jednoduše přenecháte nám! Naše asistenční nehodová služba vše vyřeší za vás. Jako jedni z prvních jsme začali po Praze nabízet kompletní pomoc při řešení dopravních nehod. Všechno efektivně vyřešíme s pojišťovnou za vás a provedeme opravdu vašich autoskel. Je jedno jestli máte deformována zadní autoskla nebo boční autoskla, náš tým profesionálních a zkušených techniků si dokáže poradit jak s výměnou zadního skla, tak i s výměnou bočního skla a to nejenom u osobního automobilu ale i u autobusu a nákladního automobilu. Opravy nebo výměny zadních či bočních autoskel jsou na našem denním pořádku již mnoho let. Věříme že s naší firmou Autosklo Praha JR budete nadmíru spokojeni. Opravy autoskel provádíme již více než 15 let.