Sklenářství Praha

Sklenářství Klapka se v oboru sklenářských prací pohybuje již mnoho let. Firma má sídlo v Praze, ale to nevylučuje její schopnost realizovat zakázky po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovanými odborníky s mnohaletou praxí a svojí práci odvedou vždy kvalitně a zodpovědně. Neustále reagují na novinky na trhu a rozšiřují i zdokonalují svou nabídku služeb. Mohou vám nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně či skleněný nábytek.

Ve Sklenářství Praha najdete několik profesionálů, kteří pokaždé vědí co dělají. Perfektně umí zacházet s vybavením a pracovními nástroji, díky kterým sklenářské práce poskytují v té nejvyšší kvalitě.

Firma používá výhradně vybavení od předních světových značek – Bohle, Silberschnitt, Würt, Perennator a Pannkoke.

Stejně jako naše společnost Autosklo Praha má velké zkušenosti v oboru opravy autoskel, tak i sklenářství Praha disponuje maximální profesionalitou a praxí.

Na Sklenářství Praha se můžete obrátit jak jen s jediným oknem, tak i s rozsáhlou zakázkou pro celý skleněný komplex. V případě vašeho zájmu či potřeby, mají možnost přijet s pojízdnou dílnou rovnou k Vám domů nebo do obchodu či kanceláře a veškeré práce provedou na míru dle vašich potřeb a požadavků a v co nejkratším čase přímo před vašima očima.

Sklenářství Praha - nabídka služeb

Hledáte profesionální sklenářství Praha? Jak jsme již zmiňovali, tak v oboru sklenářství jsou sklenáři z této firmy odborníky a zvládnou bez problému vše od oprav rozbitých oken nebo vysklených dveří až po obložení kuchyně či koupelny barevným sklem. Máte zájem o barevné sklokalené sklobezpečnostní sklo, chcete vyrobit a nainstalovat skleněné schody nebo pochozí sklo, které byste použili na vaší podlahu? Tak to se určitě nebojte obrátit na sklenářství Klapka. Ani výroba akvária na míra pro toto sklenářství Praha nepředstavuje problém.

Díky dlouholetým zkušenostem a zručnosti sklenářů z této firmy vám mohou nabídnout velmi pestrou paletu sklenářských prací a služeb. Nabízí vám veškeré sklenářské práce - od drobných sklenářských oprav v domácnosti až po obsáhlé montáže a servis. V nabídce sklenářských prací naleznete běžné opravy a zasklívání oken, dveří a výloh, instalace bezpečnostních skel či izolačních dvojskel, prodej řezaného skla 3 a 4 mm a ornamentního skla, v portfoliu mají také např. antireflexní sklo na obrazy či vás v jejich nabídce zaujme výroba zrcadel.

Sklenářství Praha nonstop

Bydlíte-li v oblasti Praha, mohou se s Vámi dohodnout na mobilním zasklívání - přijedou za vámi! Sklenářská pohotovost – Sklenářství NONSTOP – funguje 24h denně.

Mezi sklenářskými pracemi, které vám Sklenářství Praha nabízí naleznete i možnost si objednat v podstatě jakékoli typy skel - čirá, nerozbitná, kalená, bezpečnostní, neprůhledná nebo pískovaná skla. Sklo Vám nařežeme, provrtáme či jinak zpracujeme podle Vašich potřeb.

Sklenářství Praha - cenová kalkulace zdarma

Nabízejí zdarma zpracování všech cenových kalkulací, poskytování poradenství a spolupráci při přípravě projektů nebo staveb. Snaží se vždy maximálně vyhovět zákazníkům v co možná nejkratších termínech. Na všechny výrobky mají veškeré certifikáty včetně prohlášení o shodě.