Výměny čelního skla

Výměny čelního skla

Jsme potěšeni, že jste zavítali na webovou stránku naší firmy Autosklo Praha JR, která se věnuje výměně autoskel. Pevně věříme, že naplníme všechny vaše požadavky. Výměny čelního skla a výměny autoskel v Praze děláme již 14 let. Naši zaměstnanci mají značné zkušenosti ve svém oboru a jsou pravidelně proškolováni. Výměna čelního skla jim tedy jde sama od ruky.

Výměny čelního skla zdarma

Naše firma také provádí výměny čelního skla zdarma z pojištění. Můžete si tedy u nás vaše pojištěné poškozené čelní sklo nebo jakékoliv jiné autosklo nechat kdykoli opravit. Díky našemu mobilnímu autosklo servisu za našimi klienty může náš tým vyrazit se servisním vozem kamkoliv po ČR a provést výměnu čelního skla z pojištění. Výměny čelního skla z pojištění či připojištění je možné provádět téměř kdekoliv.

Výměny čelního skla kdekoliv

Je jedno, jestli bude výměna čelního skla prováděna v prostorech vaší firmy, v garáži, nebo klidně i na parkovišti a na jiných volných prostranstvích, naši technici z mobilního servisu si dokážou poradit opravdu se vším. Před výměnou čelního skla z pojištění je nezastaví ani mrazy do -10 stupňů celsia – výměna čelního skla se provede za pomocí speciálních lepících past. Výměna čelního skla lze špatně uskutečnit pouze v případě deště, ovšem proto má náš mobilní tým s sebou přibalenou i mobilní stříšku, se kterou výměna předního skla z pojištění nebo výměna čelního skla z povinného ručení není problém.