Výměna čelního skla z připojištění

Jsme potěšeni, že jste zavítali na webovou stránku naší firmy Autosklo Praha JR, která se věnuje výměně autoskel. Pevně věříme, že naplníme všechny vaše požadavky. Výměny čelního skla a výměny autoskel v Praze děláme již 14 let. Naši zaměstnanci mají značné zkušenosti ve svém oboru a jsou pravidelně proškolováni. Výměna autoskla jim tedy jde sama od ruky. Naše firma také provádí výměny čelního skla zdarma z pojištění. Můžete si tedy u nás vaše pojištěné poškozené čelní sklo nebo jakékoliv jiné autosklo nechat kdykoli opravit. Díky našemu mobilnímu autosklo servisu za našimi klienty může náš tým vyrazit se servisním vozem kamkoliv po ČR a provést výměnu čelního skla z pojištění. Výměny čelního skla z pojištění či připojištění je možné provádět téměř kdekoliv. Je jedno, jestli bude výměna čelního skla prováděna v prostorech vaší firmy, v garáži, nebo klidně i na parkovišti a na jiných volných prostranstvích, naši technici z mobilního servisu si dokážou poradit opravdu se vším. Před výměnou čelního skla z pojištění je nezastaví ani mrazy do -10 stupňů celsia – oprava čelního skla se provede za pomocí speciálních lepících past. Výměna čelního skla lze špatně uskutečnit pouze v případě deště, ovšem proto má náš mobilní tým s sebou přibalenou i mobilní stříšku, se kterou výměna předního skla z pojištění nebo výměna čelního skla z povinného ručení není problém.

Potřebujete zjistit ceny autoskel přesně na Váš typ a model vozu?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA DO HODINY
Odeslat poptávku
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Výměna předního skla z pojištění nonstop

Existují věci, které prostě nelze odložit na další den. Nemocniční pohotovost je tu od toho aby se postarala o pacienta 24/h denně. Naše autosklo nonstop pohotovost tu je proto, aby se postarala o vaší bezpečnost a bezpečí vašeho majetku 24/h denně. Víme moc dobře, že výměna čelního skla je v mnoha situacích nutná. Například pokud sklo ohrožuje viditelnost na silnici – v takovém případě je výměna čelního skla přímo životně důležitá. Výměna předního skla je nutná i ze zákona – podle zákona je za poškozené sklo pokuta a stržení až pěti bodů. Není tedy proč výměnu předního skla odkládat, právě naopak – výměna předního skla by měla být provedena co nejdříve.

Výměna předního skla z pojištění

Vaše výměna předního skla z pojištění nebo výměna předního skla z připojištění je u naší firmy běžná. Zákazník jednoduše provede hlášení pojistné události přímo u nás v servisu. Výměnu autoskla mu poskytneme ZDARMA. Navíc zákazníkovi zaplatíme připojištění čelního skla zdarma. K nahlédnutí je orientační ceník autoskel s nejvíce vyměňovanými autoskly.

Výměna čelního skla z pojištění u autobusu

Naše firma disponuje více než 8000 autoskly v různých barevných provedení. Všechny od originálních výrobců z celého světa. Kromě výměny čelního skla provádíme také výměny bočního skla, výměny zadního skla a výměny střešního skla a to nejen na osobní automobily, ale také dělámé výměnu skla u autobusů.

Smluvní servis - Pojištění autoskel

Pokud máte vaše auto pojištěné od pojišťovny, je u nás zaveden smluvní servis – jednoduše vaše poškozené a pojištěné autosklo opravíme a vše s pojišťovnou vyřešíme. Pokud nemáte  dostatečnou pojistku nebo vám vaše stávající nevyhovuje, můžete si pojistku nechat zařídit u nás.  Rádi vám doporučíme pojistku, která bude adekvátní vašim potřebám. Lze si u nás uzavřít zákonné smluvní pojištění od Kooperativy nebo Allianz za zajímavé zlevněné ceny. Při výměně autoskla u nás vám navíc zajistíme a uhradíme pojištění čelního skla kryjící příští škodu na vašem autoskle. Opravy autoskel provádíme již více jak 15 let.