Oprava čelního skla

Oprava čelního skla nebyla nikdy jednodušší. V Autosklo JR jsme na podobné situace připraveni a pomůžeme vám s jakýmkoliv problémem ohledně opravy čelního skla. Na trhu jsme již přes 20 let a celých 90% oprav, kterým se věnujeme, se týká čelních skel. Proto si můžete být jisti, že u nás bude váš vůz v dobrých rukách a oprava proběhne v nejkratším možném časovém úseku.

Oprava čelního skla - proč jít k nám?

  • Pracují u nás profesionálové, kteří se neustále vzdělávají a sledují nejnovější trendy. Provedou vás celým procesem a vysvětlí vše ohledně opravy čelního skla.
  • Výměna autoskla je možná po celé České republice. Nemusíte nikam dojíždět, všechno zařídíme my. 
  • Pro své zákazníky máme připraveno množství bonusových služeb a nabídek. Například při hotovostní platbě dostanou naši internetoví zákazníci slevu 6%.
  • Odborník provede odborný posudek a rovnou vám řekne, zdali stačí oprava čelního skla, nebo bude potřeba jeho výměna.
  • Naši zákazníci nemusí jezdit do provozovny. My za vámi přijedeme kamkoliv, kam je potřeba, a vůz vyzvedneme.

Oprava čelního skla - většinu autoskel máme skladem

V našem skladu máme k dispozici přes 8000 typů autoskel. Proto vás můžeme ubezpečit, že oprava čelního skla proběhne rychle. Naši zákazníci nemusí čekat, než se požadované autosklo objedná a dostane na pobočku. Naši technici mohou výměnu řešit rychle. Bohatý výběr značek máme na skladě díky naší dlouholeté práci v oboru a spolupráci s těmi nejlepšími dodavateli kvalitního zboží.

Pokud máte jakékoliv dotazy či potřebujete konzultaci, neváhejte se nás obrátit a naši zkušení pracovníci vám rádi poradí.

Oprava čelního skla ceník

V rámci opravy čelního skla musí technik nejdříve zjistit, jestli stačí lepení praskliny čelního skla, či je potřeba jeho kompletní výměna. Cena za lepení se pohybuje v rozmezí 800-1800 Kč a oprava autoskla se odvíjí podle náročnosti opravy. Lze ji využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu.

Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba výměna čelního skla. Čelní skla odebíráme od těch nejlepších dodavatelů - skla kopírují tvar stávající karoserie a mají stejné zatmavení jako ostatní autoskla na vašem vozidle. Tato skla jsou také odolnější proti nárazu kamene. Bližší informace nalezte v sekci Ceník autoskel.

Oprava čelního skla - provádíme u všech typů vozidel

Díky našim dlouholetým zkušenostem provádíme opravu čelního skla u všech typů vozidel. Vzhledem k oblíbenosti vozů Škoda řešíme nejčastěji čelní sklo Octavia a čelní sklo Fabia. Na skladě máme ale stovky druhů čelních skel připravených přímo pro vás.

Opravy čelního skla zajišťujeme NONSTOP

V Autosklo JR dobře víme, že problémy s autem se musí řešit co nejdříve. Proto svým klientům nabízíme služby NONSTOP. Vaše problémy jsme přichystáni řešit 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Máme pro vás připravenou speciální linku NONSTOP SLUŽBY +420 603 111 072. Na tu můžete volat i během svátků a víkendu. Budete spojeni s technikem, který ihned začne řešit váš problém.

Přijede za vámi speciální mobilní tým, který dokáže řešit problémy na místě, nemusíte proto ani jezdit nikam na pobočku. Stačí zavolat naši NONSTOP linku. To platí i v případě, že jste byli účastníci autonehody. Zajišťujeme likvidaci pojistných událostí vzniklých u autonehod a zajistíme asistenci v těchto nepříjemných okamžicích. Oprava čelního skla tak může být vyřešena v krátkém časovém úseku.