NONSTOP servis

NONSTOP SERVIS

Pracovní doba na pobočkách našeho servisu Autosklo Praha JR je od 7:30 do 17:00 každý všední den. V tuto dobu jsou na pracovišti přítomni vždy zaměstnanci všech oddělení a jsou Vám k dispozici bez dalšího objednání. (V tento čas je možné využívat služeb jak technického, ale i administrativního oddělení našeho servisu a to nejen telefonicky, ale i osobně návštěvou v provozovnách našeho servisu bez předchozího ohlášení …) Po 17:00 ve všední dny, během víkendů a státních svátků je v nepřetržitém provozu NONSTOP SERVIS. Poskytováním této nadstandartní služby jsme Vám k dispozici opravdu 24 hodin denně, 365 dní v roce a to v jakoukoli dobu vždy ZCELA ZDARMA, tedy bez jakýchkoli příplatků či poplatků - Nonstop služba.

NONSTOP SERVIS - kdykoliv opravíme/vyměníme autosklo

V rámci NONSTOP SERVISU Vám Autosklo Praha JR poskytnou rychlou a nutnou opravu Vašeho vozidla např. po jeho vykradení, kdy Vám na vozidle bylo rozbito boční či zadní sklo a Váš vůz tak zůstal bez další ochrany otevřen a nezajištěn na ulici. Dále Vám prostřednictvím NONSTOP SERVISU zajistíme opravu/výměnu poškozeného čelního skla Vašeho vozidla, nehledě na fakt zda jej potřebujete vyměnit na poslední chvíli z důvodu plánované zahraniční cesty nebo prostě jen proto, že Vám poškozené čelní sklo na Vašem vozidle znepříjemňuje život.

NONSTOP SERVIS - volejte 603 111 072

Pro využití NONSTOP SERVISU je nutné, abyste kontaktovali Autosklo Praha JR na speciálně zřízené telefonní lince: 603 111 072, kde se s Vámi spojí odpovědný pracovník, který dle Vašich potřeb a možností zajistí technickou pomoc na naší pobočce či eventuálně na Vámi zvoleném místě. (Kombinace našich služeb MOBILNÍ SERVIS a NON STOP SERVIS je možná…) Maximální doba příjezdu techniků na pobočku našeho servisu je stanovena na 30minut od Vašeho telefonického ohlášení, avšak zcela běžně jsou technici na místě ještě dříve. Po příjezdu techniků vše probíhá standartní cestou, jako kdybyste využili Autosklo Praha JR ve standartní denní/všední dobu.

NONSTOP SERVIS - volejte kdykoliv

Telefonní linku NON STOP SERVISU můžete volat mimo pracovní dobu, 24 hodin denně, 365 dní v roce, o víkendech, státních svátcích, prázdninách, zkrátka kdykoliv… Z důvodu potřeby využít našich služeb či se pouze jen zeptat… Snad sám za sebe bude hovořit fakt, že jsme za dobu existence našeho servisu AUTOSKLA JR ještě žádného zákazníka neodmítli z důvodu jeho atypických časových možností – mezi vcelku pravidelné zakázky patří i ty, které jsou vyřizovány například přímo na Štědrý den…

NONSTOP SERVIS - můžete využit všechny naše služby nonstop

Nabízíme Vám všechny naše služby (Lepení čelního sklaVýměna čelního sklaVýměna čelního skla z připojištěníVýměna zadního sklaVýměna autoskla z povinného ručení) NONSTOP. Cenu za tyto služby naleznete na stránce Výměna autoskla ceník.