Výměna autoskla

Naše firma Autosklo Praha JR provádí výměnu autoskel již od roku 2000. Výměna autoskla pro nás není žádným problémem. Jestliže chcete spolehlivou firmu, která disponuje nejenom kvalitními zaměstnanci a materiálem, ale také nabízí řadu nadstandardních služeb při výměně autoskla, tak jste se správně obrátily na Autoskla JR. Výměna autoskel je u nás možná po celé Praze a okolí do 100km nonstop, dále dle domluvy. Naši zákazníci jsou u nás vždy na prvním místě, a máme pro ně řadu dalších nadstandardních služeb, kterými se náš servis může pyšnit. Například při hotovostní platbě mohou naši internetoví zákazníci uplatnit slevu 6%. Při provizorní opravě zase získáte slevu 20% na objednané autosklo. Nabízíme mnohé další slevy a bonusy.

Výměna autoskla - není možná jen oprava?

Co s prasklinou na vašem drahocenném autě? Jednoduše nám zavoláte a náš servisní technik udělá odborný posudek, jestli je nutné, aby byla provedena výměna autoskla nebo je možná oprava autosklaLepení prasklin čelního skla lze uplatnit zpravidla, pokud prasklina nedosahuje větších rozměrů. Dále lze scelení autoskla provést v případě, že prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče. Jestliže by prasklina bránila řidiči ve výhledu na silnici, jejím scelením by se problém s viditelností neodstranil. Proto tedy nemůže být oprava čelního skla provedena, zasahuje-li prasklina do zorného pole řidiče.

Potřebujete zjistit ceny autoskel přesně na Váš typ a model vozu?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA DO HODINY
Odeslat poptávku
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Výměna autoskla - fotogalerie

Výměna autoskel - lepení bodové praskliny

Scelení autoskel nelze provádět vždy. Je tedy třeba, aby náš specializovaný technik udělal odbornou prohlídku vašeho čelního skla a poté určil, zda je nutná výměna čelního skla nebo lze provést scelení. Opravu a výměnu autoskla provádíme běžně u nás v servisu, lze ovšem zařídit i výměnu kdekoliv po Praze a okolí do 100km díky našemu mobilnímu autosklo servisu. Delší vzdálenosti dle domluvy.

Výměna autoskla u autobusu

U nás není možná pouze výměna autoskla u automobilu, ale výměny autoskel také provádíme u autobusu a nákladních vozidel. Pokud máte zájem o naše služby jako je výměna autoskla či jinou libovolnou námi nabízenou službu, můžete se snadno a rychle objednat prostřednictvím on-line objednávky.

Výměna autoskel ceník

Pokud odborný posudek našeho servisního technika bude takový, že je možno provedení lepení praskliny čelního skla, pak se taková oprava autoskla pohybuje řádově v rozmezí 800 -1800 Kč. Pokud technik shledá, že scelení autoskla nelze provést, pak se musí přejít na výměnu autoskla. Připravili jsme pro vás ceník autoskel

Výměna autoskla - video

Výměna autoskla - ukázky prací