Výměna čelního skla

Hledáte někoho, kdo provádí kvalitní výměny předního skla? Pak jste na správné adrese. Jsme profesionální firma, která se zabývá výměnou autoskel. Výměna čelního skla a ostatních skel jsou na našem denním pořádku již od roku 2000, kdy byla založena naše společnost Autosklo Praha JR. Výměna autoskla u nás probíhá tedy již 14 let. Za tu dobu naše firma nasbírala bohaté zkušenosti a mnoho spokojených klientů, kteří se k nám na výměnu předního skla rádi vracejí. Opravy a výměny předního skla provádíme jak v Praze, tak po celé České republice. U nás je oprava čelního skla doprovázena sadou nadstandardních služeb, které poskytujeme zcela ZDARMA! Samotná výměna předního skla je u nás zdarma. Pro ceny nejprodávanějších autoskel se můžete podívat na náš ceník. Provádíme také výměny čelních skel u aut nonstop po vykradení vašeho vozidla. Výměna předního skla může vyžadovat mobilní montáž – i tu nabízíme bez příplatku. Navíc lze při opravě čelního skla hlásit pojistnou událost přímo v našem servisu – výměna čelního skla z pojištění.

Potřebujete zjistit ceny autoskel přesně na Váš typ a model vozu?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA DO HODINY
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Výměna čelního skla

V životě dochází k různým situacím. Některé jsou příjemné, některé nepříjemné a některé dokonce krajně nepříjemné. Poškození vaší nejoblíbenější věci na světě – vašeho auta patří do těch krajně nepříjemných. Staráme se o to, aby výměna čelního skla proběhla v co nejkratším možném čase. Naši profesionální technici mají v opravě čelního skla dlouholetou praxi. Výměna autoskel, ať už jsou jakékoliv, jim nečiní sebemenší problém. Profesionalita, individuální přístup, rychlost a efektivita to jsou naše přednosti, které ještě podtrhávají příznivé ceny a nadstandardní služby pro klienty.

Oprava čelního skla nonstop

Výměna čelního skla si občas vyžaduje okamžitou opravu. Důvody okamžité opravy autoskel můžou být například:
1) Obavy z vykradení vozidla (majitel nemusí vlastnit soukromou garáž).
2) Bezpečnostní výměna čelního skla – například vadí ve výhledu při jízdě.
3) Výměna rozbitého autoskla – okno ztrácí svou funkčnost nebo působí vizuálně špatně.
Více o nonstop výměny čelních skel Praha se dozvíte na stránce věnované nonstop službám.

Autoskla JR - záruka kvalitní výměny předního skla

Výměna předního skla snadno a rychle. To je jedna z možností jak jednou větou popsat náš servis. Další věta by mohla být například: „Oprava čelního skla u auta Praha“ nebo „Výměna čelního skla zdarma po celé ČR“. Věříme, že příjemných vět popisujících naše služby by bylo vícero. Je tomu tak, protože je pro nás zákazník na prvním místě a tak se mu snažíme vyjít maximálně vstříc, aby výměna autoskel proběhla přesně podle představ zákazníka. Provádíme ovšem také i výměny zadního a bočního skla.

Oprava čelního skla - flexibilní servis

Opravy autoskel provádíme u všech typů automobilů. Na skladě máme 8000 ks autoskel od originálních výrobců ve všech barevných provedeních a typech (například boční, střešní, zadní). Oprava předního skla je možná jak u osobních automobilů u autobusů. Pokud vás zajímá výměna čelního skla u autobusu, můžete si o ní přečíst na stránce věnované výměně autobusových skel. Věříme, že s našimi službami budete nadmíru spokojen. Oprava předního skla Praha snadno a rychle z pojištění.

Výměna čelního skla - mohlo by Vás zajímat

Firma Autosklo Praha JR je smluvním servisem vybraných pojišťoven. Díky tomu výměna čelního skla z připojištěnívýměna autoskla z povinného ručení a výměna autoskel zdarma proběhne rychle a přímo v našem servisu. Pro tento a i jakýkoliv jiný druh výměny lze využít služeb jako je mobilní servisasistenční služba či nonstop služba. Veškeré informace o našem smluvním servise naleznete na stránce smluvní servis.

Autoskla JR nabízejí i autobusová sklaautofólie a ostatní služby jako jsou lepení prasklin čelního sklavýměna čelního sklavýměna zadního skla a to u všech typů vozidel. Pro zjištění ceny za jednotlivé služby koukněte na stránku Ceník a nebo na stránku Výměna čelního skla ceník

Většinu Autoskel máme přímo na skladě, takže výměna může být provedena ihned.

Výměna čelního skla - nejžádanější autoskla

Více informací k jednotlivým typům aut, či značkám výrobce naleznete na stránkách: